shop icon svg
امتیاز :
 • آدرس : تهران-بلوار اشرفی اصفهانی-برج نگین رضا-طبقه ۲۳ شمالی -واحد ۲۳۰۱
 • درباره ما : شرکت پالایش حصار مهران تولید کننده انواع قیرهای صنعتی و ساختمانی و راهسازی در سال ۱۳۶۴ با مجوز رسمی از سازمان صنایع و معادن استان تهران و پروانه بهره برداری شماره ۵۲۴۵۲/ ۰۱ الف در منطقه شهر ری در زمینی به مساحت۱۵۰۰۰ متر مربع تأسیس و با شماره ثبت ۹۳۰۶۰ در تهران به ثبت رسید . این شرکت با تغلیظ و تولید انواع قیر با ظرفیت ماهیانه ۴۰۰۰ تن طراحی گردید و پس از تولید مرغوبترین قیرهای صنعتی و ساخ ...
  بیشتر
 • درباره ما :

  شرکت پالایش حصار مهران تولید کننده انواع قیرهای صنعتی و ساختمانی و راهسازی در سال ۱۳۶۴ با مجوز رسمی از سازمان صنایع و معادن استان تهران و پروانه بهره برداری شماره ۵۲۴۵۲/ ۰۱ الف در منطقه شهر ری در زمینی به مساحت۱۵۰۰۰ متر مربع تأسیس و با شماره ثبت ۹۳۰۶۰ در تهران به ثبت رسید . این شرکت با تغلیظ و تولید انواع قیر با ظرفیت ماهیانه ۴۰۰۰ تن طراحی گردید و پس از تولید مرغوبترین قیرهای صنعتی و ساختمانی و راهسازی با استفاده از بهترین ظروف و بشکه جهت مظروف کردن قیر با شعار مشتری مداری سالهای متمادی موفقیت های زیادی کسب نمود .با رونق بازار صادرات قیر و همچنین افزایش روزافزون مصرف انواع قیر مدیران شرکت تصمیم به توسعه شرکت با استفاده از آخرین تکنولوژی تولید قیر گرفتند و توانستند ظرفیت تولید روزانه خود را به بیش از ۱۲۰۰ تن افزایش دهند .

  این شرکت به منظور کنترل کیفیت تولیدات خود اقدام به احداث آزمایشگاه مدرن در کارخانه نمود و موفق به دریافت گواهینامه تایید صلاحیت ۱۷۰۲۵ و استاندارد اروپا CE گردید.

  از دیگر مزیت های این شرکت ،نزدیک بودن آن به پالایشگاه نفت تهران میباشد.هم اکنون این کارخانه با تولید انواع قیرهای استاندارد از جمله۶۰/۷۰-۸۵/۱۰۰-۴۰/۵۰-mc۲۵۰ ،قیرهای عملکردی PG ،قیرهای امولسیونی ، قیر های پلیمری و سایر قیرها (گرید R) باظرفیت بیش از ۱۲۰۰ تن در روز بهترین و مجهزترین کارخانه تولید قیر در کشور است.

  بستن
گواهی نامه ها
گواهینامه ها و مجوز ها
گواهینامه ها و مجوز ها
گواهینامه ها و مجوز ها
گواهینامه ها و مجوز ها
محصولات
انواع قیرهای راهسازی صنعتی و ساختمانی
قیر امولسیون
ایزوگام
قیر درجه نفوذی
قیر عملکردی PG
قیر محلول
قیر V.G
ورقهای انعطاف پذیر عایق رطوبتی

پیشنهاد ای کی پی

عقد قرارداد همکاری در فروش مجموعه هنر ایران زمین با ای کی پی
عقد قرارداد همکاری در فروش مجموعه هنر ایران زمین با ای کی پی
عقد قرارداد مجموعه هنر ایران زمین با ای کی پی در زمینه ی فروش عمده در داخل و همچنین عرضه صنایع دستی به کشورهای خارجی
فروشگاه آنلاین ای کی پی(اولین فروشگاه B to B در جهان)
فروشگاه آنلاین ای کی پی(اولین فروشگاه B to B در جهان)
فروشگاه آنلاین ای کی پی(اولین فروشگاه B to B در جهان) امکان خرید و فروش کلان در حوزه بازار داخلی و خارجی را برای تولیدکنندگان در همه دسته های تولیدی را فراهم کرده است.
شروع همکاری مجموعه ترمه رضایی یزد با مجموعه ای کی پی
شروع همکاری مجموعه ترمه رضایی یزد با مجموعه ای کی پی
شروع همکاری مجموعه ترمه رضایی یزد در زمینه تولید صنایع دستی با مجموعه ای کی پی در حوزه فروش کلان در داخل کشور وصادرات به بازار بین المللی.