shop icon svg
امتیاز :
 • آدرس : تهران-بلوار نلسون ماندلا ( آفریقا ) -بالاتر از میرداماد -برج آناهیتا -طبقه سوم -واحد ۳۰۲
 • درباره ما : شرکت پارسین گستر جنوب با نام تجاری "پارسین"، تولید کننده انواع ساندویچ پانل های دیواری و سقفی با هسته فوم پلی یورتان، عایق های کف و بدنه، کانال های عایق هوا، سردخانه کامیون و کامیونت، سردخانه و تونل انجماد پرتابل، کانکس و ورق های پوششی است. پارسین همچنین در زمینه ساخت و اجرای سردخانه های ثابت و سالن های صنعتی و خدمات عایق کاری از طریق اسپری فوم فعالیت گسترده ای دارد.قابل ذکر است که با تو ...
  بیشتر
 • درباره ما :

  شرکت پارسین گستر جنوب با نام تجاری "پارسین"، تولید کننده انواع ساندویچ پانل های دیواری و سقفی با هسته فوم پلی یورتان، عایق های کف و بدنه، کانال های عایق هوا، سردخانه کامیون و کامیونت، سردخانه و تونل انجماد پرتابل، کانکس و ورق های پوششی است. پارسین همچنین در زمینه ساخت و اجرای سردخانه های ثابت و سالن های صنعتی و خدمات عایق کاری از طریق اسپری فوم فعالیت گسترده ای دارد.
  قابل ذکر است که با توجه به پررنگ تر شدن مساله ی بهینه سازی مصرف انرژی و حفظ منابع طبیعی کشور در سال های اخیر گروه پارسین بر آن شد تا با بهره گیری از پرسنل متخصص،در زمینه طراحی ،توسعه و ساخت سیستم های نوین ساختمانی فعالیت خود را گسترش دهد که در این راستا سیستم نوین ساختمانی انرژی+ویلا بر اساس تجربیات و فناوری روز دنیا راه اندازی گردید.
  پارسین در سال ۱۳۶۰ به منظور فعالیت در زمینه تولید سردخانه های ثابت و متحرک صنعتی تاسیس گردید که با توجه به تعهد مدیران به گسترش و توسعه فنی تولیدات و خدمات مبتنی بر فناوری روز دنیا راه پر فراز و نشیب رشد و پیشرفت در این عرصه را تا کنون با موفقیت پیموده است.
  پارسین در راه طولانی و پر افتخار خود با تکیه بر اعتماد فزاینده مشتریان، در سال ۱۳۷۶ بر آن شد که با تولید ساندویچ پانل پلی یورتانی که از همه جهت جایگزین بسیار مناسبی برای مصالح سنتی می باشد، گامی موثر در جهت توسعه و خدمت بردارد.

  پارسین در دهه اخیر نیز بطور کلی در دو فاز اقدام به توسعه کرده که از بارزترین طرح ها می توان به تاسیس کارخانه در شهرک صنعتی بزرگ شیراز و کارخانه شماره ۲ واقع در شهرک صنعتی شمس آباد تهران و همچنین راه اندازی خط تولید ساندویچ پانل بصورت پیوسته (کانتینیوس) اشاره نمود.

  بستن
محصولات
ساندویچ پانل
سردخانه و تونل انجماد
درب سردخانه ای
کانتینرهای ایزوله یخچالی
داکت پانل
فلاشینگ

پیشنهاد ای کی پی

عقد قرارداد همکاری در فروش مجموعه هنر ایران زمین با ای کی پی
عقد قرارداد همکاری در فروش مجموعه هنر ایران زمین با ای کی پی
عقد قرارداد مجموعه هنر ایران زمین با ای کی پی در زمینه ی فروش عمده در داخل و همچنین عرضه صنایع دستی به کشورهای خارجی
فروشگاه آنلاین ای کی پی(اولین فروشگاه B to B در جهان)
فروشگاه آنلاین ای کی پی(اولین فروشگاه B to B در جهان)
فروشگاه آنلاین ای کی پی(اولین فروشگاه B to B در جهان) امکان خرید و فروش کلان در حوزه بازار داخلی و خارجی را برای تولیدکنندگان در همه دسته های تولیدی را فراهم کرده است.
شروع همکاری مجموعه ترمه رضایی یزد با مجموعه ای کی پی
شروع همکاری مجموعه ترمه رضایی یزد با مجموعه ای کی پی
شروع همکاری مجموعه ترمه رضایی یزد در زمینه تولید صنایع دستی با مجموعه ای کی پی در حوزه فروش کلان در داخل کشور وصادرات به بازار بین المللی.