shop icon svg
امتیاز :
 • آدرس : یزد -شهرک صنعتی ولـیعصر زارچ فاز سنگ
 • درباره ما : شرکت سنگ یشم یکی از بهترین و خوشنام ترین تولید کنندگان سنگ مرمریت و تراورتن با بیش از ۴۰ سال سـابقه در ایران می باشد. زیباترین و مرغوبترین سنگ های ساختمانی و صادراتی را با رنگ های متنوع فرآوری می نماید.در مسیر رسیدن به کیفیت، بالاترین فناوری را به خدمت گرفته ایم تا ثابت کنیم که کیفیت هیچ گاه تصادفی کسب نمی شود. بهره گیری از فناوری مدرن و مواد اولیه مرغوب سبب شده که محصولی در حد استاندارد ...
  بیشتر
 • درباره ما :

  شرکت سنگ یشم یکی از بهترین و خوشنام ترین تولید کنندگان سنگ مرمریت و تراورتن با بیش از ۴۰ سال سـابقه در ایران می باشد. زیباترین و مرغوبترین سنگ های ساختمانی و صادراتی را با رنگ های متنوع فرآوری می نماید.
  در مسیر رسیدن به کیفیت، بالاترین فناوری را به خدمت گرفته ایم تا ثابت کنیم که کیفیت هیچ گاه تصادفی کسب نمی شود. بهره گیری از فناوری مدرن و مواد اولیه مرغوب سبب شده که محصولی در حد استاندارد های جهانی عرضه نماییم.
  شرکت سنگ یشم توانایی صادرات به تمام نقاط جهان به صورت F.O.B در بنادر ایران و C&F در تمامی بنادر جهان را دارا می باشد.
  در شرکت سنگ یشم انتخاب ماشین آلات و مراحل تولید مطابق با آخرین دستاوردهای این صنعت در دنیا می باشد و ثمره این موضوع تضمین کیفیت تولید و کیفیت مستمر در محصولات است.
  کیفیت و زیبایی محصولات سنگ یشم با دوام و استحکام همراه است و پاداش این امر فتح بازارهای جهانی و داخلی است.

  بستن

پیشنهاد ای کی پی

عقد قرارداد همکاری در فروش مجموعه هنر ایران زمین با ای کی پی
عقد قرارداد همکاری در فروش مجموعه هنر ایران زمین با ای کی پی
عقد قرارداد مجموعه هنر ایران زمین با ای کی پی در زمینه ی فروش عمده در داخل و همچنین عرضه صنایع دستی به کشورهای خارجی
فروشگاه آنلاین ای کی پی(اولین فروشگاه B to B در جهان)
فروشگاه آنلاین ای کی پی(اولین فروشگاه B to B در جهان)
فروشگاه آنلاین ای کی پی(اولین فروشگاه B to B در جهان) امکان خرید و فروش کلان در حوزه بازار داخلی و خارجی را برای تولیدکنندگان در همه دسته های تولیدی را فراهم کرده است.
شروع همکاری مجموعه ترمه رضایی یزد با مجموعه ای کی پی
شروع همکاری مجموعه ترمه رضایی یزد با مجموعه ای کی پی
شروع همکاری مجموعه ترمه رضایی یزد در زمینه تولید صنایع دستی با مجموعه ای کی پی در حوزه فروش کلان در داخل کشور وصادرات به بازار بین المللی.