shop icon svg
گروه تولیدی چرم و کفش پارس
امتیاز :
 • آدرس : کیلومتر ۱۶ جاده قدیم کرج - بلوار ۵۲ - پلاک ۱ و پلاک ۶
 • درباره ما : گروه تولیدی چرم و کفش پارس با اندوخته ای غنی از ایده، طرح و اجرا، همراه با هدف گذاری های بلند مدت در سال ۱۳۴۲ توسط مرحوم حاج عبدالرضا اخوت بنیان نهاده شد. در طی نیم قرن تلاش و کسب تجربه با بهره گیری از دانش و تکنولوژی روز دنیا و استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات و ماشین آلات کشور ایتالیا در صنعت چرم و کفش و به کار گیری پرسنل متخصص و متعهد در سایه حمایت های بی دریغ شما هموطن گرامی توانسته ا ...
  بیشتر
 • درباره ما :

  گروه تولیدی چرم و کفش پارس با اندوخته ای غنی از ایده، طرح و اجرا، همراه با هدف گذاری های بلند مدت در سال ۱۳۴۲ توسط مرحوم حاج عبدالرضا اخوت بنیان نهاده شد. در طی نیم قرن تلاش و کسب تجربه با بهره گیری از دانش و تکنولوژی روز دنیا و استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات و ماشین آلات کشور ایتالیا در صنعت چرم و کفش و به کار گیری پرسنل متخصص و متعهد در سایه حمایت های بی دریغ شما هموطن گرامی توانسته است با تولید محصولاتی با کیفیت در خور شان مردم ایران زمین، با افتخار سهم کوچکی از وقار و زیبایی پوشاک ایرانی را کسب نماید. هم چنین توانسته در بخش طراحی مدسازی و تولید فعالیت های خود را در سطح استانداردهای اروپایی مطرح نماید. کیفیت تولیدات پارس بطور مستمر ارتقاء یافته بگونه ای که امروزه به تایید کارشناسان، که از خط تولید این واحد بازدید نموده اند. کیفیت تولیدات پارس از نظر کاربرد مواد اولیه، تکنولوژی مدرن، طراحی و دوخت و سایر جزئیات فنی همگام با کیفیت تولیدات معروفترین مارک های اروپایی و داخلی بوده و حتی در بسیاری موارد در سطح بالاتری نیز قرار گرفته است.

  به لطف خداوند متعال و با آغاز بهره برداری از کارخانه پلیمر پارس، در کنار زنجیره کارخانه تولید چرم مصنوعی و کارخانه تولید کفش و صندل، امکان تولید صفر تا صد انواع و اقسام محصولات کفش را از تولید مواد اولیه تا محصول نهایی به صورت یکپارچه داراست.

  مجموعه پارس به خوبی میداند، آنچه مافوق تمامی ظرفیت های این مجموعه است، لطف و حمایت های همه جانبه مردم ایران از محصولات پارس است و همواره سعی دارد با تولید محصولات بروزتر و بادوام تر، قدردان این محبت های نا متناهی باشد.

  بستن
محصولات
روکش چرم اتومبیل
چرم کیف
چرم پوشاک
چرم مبلمان
چرم کفش
مارک چرمی
جلد و پوشش چرمی
کمربند چرم
سرویس های خواب خانگی از چرم صنعتی

پیشنهاد ای کی پی

عقد قرارداد همکاری در فروش مجموعه هنر ایران زمین با ای کی پی
عقد قرارداد همکاری در فروش مجموعه هنر ایران زمین با ای کی پی
عقد قرارداد مجموعه هنر ایران زمین با ای کی پی در زمینه ی فروش عمده در داخل و همچنین عرضه صنایع دستی به کشورهای خارجی
فروشگاه آنلاین ای کی پی(اولین فروشگاه B to B در جهان)
فروشگاه آنلاین ای کی پی(اولین فروشگاه B to B در جهان)
فروشگاه آنلاین ای کی پی(اولین فروشگاه B to B در جهان) امکان خرید و فروش کلان در حوزه بازار داخلی و خارجی را برای تولیدکنندگان در همه دسته های تولیدی را فراهم کرده است.
شروع همکاری مجموعه ترمه رضایی یزد با مجموعه ای کی پی
شروع همکاری مجموعه ترمه رضایی یزد با مجموعه ای کی پی
شروع همکاری مجموعه ترمه رضایی یزد در زمینه تولید صنایع دستی با مجموعه ای کی پی در حوزه فروش کلان در داخل کشور وصادرات به بازار بین المللی.