امتیاز :
 • آدرس : تهران-زعفرانیه-خیابان مقدس اردبیلی-نرسیده به پالادیوم-کوچه شیرین-پلاک 10-طبقات سوم و چهارم
 • درباره ما : شرکت آرمان تجهیز مدیسا (دانش بنیان) در سال 1392 با نام تجاری آرامد تاسیس گردید. آرامد از بدو ایجاد به عنوان یک شرکت پویا و خلاق ماموریت توسعه فناوری های سلامت را با عرضه محصولات دانش بنیان پیگیری نموده است. ایجاد اولین FAB-Center تولید ارتوزهای اختصاصی در ایران، معرفی و توسعه پکیج های تشخیصی Ortho-Station و نیز Posture-Station، توسعه نرم افزارهای CAD/CAM در حوزه پزشکی و … از جمله ...
  بیشتر
 • درباره ما :

  شرکت آرمان تجهیز مدیسا (دانش بنیان) در سال 1392 با نام تجاری آرامد تاسیس گردید. آرامد از بدو ایجاد به عنوان یک شرکت پویا و خلاق ماموریت توسعه فناوری های سلامت را با عرضه محصولات دانش بنیان پیگیری نموده است. ایجاد اولین FAB-Center تولید ارتوزهای اختصاصی در ایران، معرفی و توسعه پکیج های تشخیصی Ortho-Station و نیز Posture-Station، توسعه نرم افزارهای CAD/CAM در حوزه پزشکی و … از جمله افتخارات آرامد بوده که در سال های کمی که از حضورش می گذرد، توانسته به جامعه پزشکی کشور تقدیم کند.

  علاوه بر محصولات داخلی، آرامد محصولات دو شرکت شناخته شده Diers آلمان و Medicapteurs فرانسه را در قالب نمایندگی رسمی در اداره کل تجهیزات پزشکی به مراکز درمانی سطح کشور عرضه می کند.

  آرامد با بهره مندی از تیم های چند نظمی در حوزه های مهندسی و پزشکی، و همچنین همکاری مستمر با دانشگاه ها، شرکت ها و مراکز پژوهشی در سطح دنیا، خود را نسبت به عرضه جدیدترین و با کیفیت ترین محصولات مورد نیاز جامعه پزشکی کشور مسئول دانسته و از همکاری مراکز پژوهشی و درمانی استقبال می نماید.

  بستن
محصولات
فوت اسکنر دوبعدی سری PA01
فوت اسکنر سه بعدی، سری F3D-ATM
اسکنر پا، پدوآنالایزر مدل PA06
پلتفرم فشار، پداین 1600
پلتفرم فشار، پداین 2300
پلتفرم فشار، پداین 12000
اسپاینال ماوس
سیستم تصویربرداری فورمتریک
کفی تولید شده به روش CAD/CAM
صندل اختصاصی تولید شده با تکنولوژی CAD/CAM