امتیاز :
 • لینک آپارات : https://www.aparat.com/avinpack
 • آدرس : تهران-شهر قدس(قلعه حسن خان)
 • درباره ما : آوین پلاست مهام(سهامی خاص) با برند آوین پک با شناسه ملی 10320828086 و شماره ثبت 1728 ، کمک می کند تا اصناف مختلف شامل تولیدکنندگان و توزیع کنندگان، محصولات خود را با سرعت و اطمینان بیشتری بسته بندی نموده و روانه بازار نمایند. رقبایی که در این صنف مشغول به کار هستند عمدتا به دو گروه ذیل تقسیم بندی می شوند: گروه اول: این گروه، انواع ماشین آلات و ملزومات بسته بندی از دستگاه تسمه کش گرفته ...
  بیشتر
 • درباره ما :

  آوین پلاست مهام(سهامی خاص) با برند آوین پک با شناسه ملی 10320828086 و شماره ثبت 1728 ، کمک می کند تا اصناف مختلف شامل تولیدکنندگان و توزیع کنندگان، محصولات خود را با سرعت و اطمینان بیشتری بسته بندی نموده و روانه بازار نمایند.

  رقبایی که در این صنف مشغول به کار هستند عمدتا به دو گروه ذیل تقسیم بندی می شوند:

  گروه اول: این گروه، انواع ماشین آلات و ملزومات بسته بندی از دستگاه تسمه کش گرفته تا شیرینگ، وکیوم و سلفون کش و ... را یا وارد می کنند یا از همکارها تامین نموده و می فروشند.

  این مساله باعث می شود این گروه با عدم انسجام تیمی که بتواند به تمامی کالاهای قابل فروش پشتیبانی داده و قطعات مورد نیاز مشتریان را تامین نماید؛ مواجه باشند.

  گروه دوم : این گروه تولیدکنندگان تسمه می باشند. اما متاسفانه تولیدات آنها همه نیازهای مشتریان را پوشش نمی دهد. به عنوان مثال، تنها تسمه ماشینی تولید کرده و قابلیت تولید تسمه دستی را ندارند. یا اینکه فقط تسمه نیمه اتوماتیک تولید کرده و تولید تسمه های تمام اتوماتیک در توان خط تولید آنان نیست. بعضی از آنان نیز در خصوص تعمیرات دستگاه های تسمه کش فعالیت چندانی ندارند.

  لذا با توجه به نقاط قوت و ضعف دو گروه فوق، مجموعه آوین پلاست مهام سعی نموده به طور تخصصی به ارایه تسمه های بسته بندی و دستگاه های تسمه کش بپردازد و از آن مهمتر، خدمات به مشتری قبل و بعد از فروش را در اولویت کاری خود قرار دهد.

  یکی از مهمترین عواملی که باعث فروش بیشتر اصناف می شود بسته بندی مناسب محصولات می باشد. ما به چند روش به شما کمک می کنیم:

  - مشاوره قبل از فروش :

  شما می توانید پیش از سرمایه گذاری و خرید دستگاه تسمه کش و تسمه بسته بندی مورد نیاز خود، با متخصصین ما تماس گرفته و اطلاعات مورد نیاز خود را به منظور ارزیابی نیاز و رسیدن به یک انتخاب بهینه درخواست نمایید. ما از ابتدا تا انتها با شماییم.

  - مشاوره بعد از فروش :

  آموزش تسمه کشی(تلفنی، تصویری، ویدئویی و حضوری)، نحوه نگهداری، نصب و راه اندازی و ... همگی به صورت رایگان به مشتریان محترم ارایه خواهد گردید.

  - ارایه بهترین و مناسب ترین محصول با توجه به موارد فوق

  تسمه بسته بندی

  ارایه تسمه پلاستیکی و فلزی
  ارایه تسمه های نرم و سخت و با ضخامت های مورد نیاز
  ارایه تسمه های دستی و ماشینی
  ارایه تسمه های اتومات و نیمه اتومات قابلیت استفاده9 تسمه ها برای هر نوع برندی از تسمه کش ها
  چاپدار و بدون چاپ

  تسمه کش

  ارایه تسمه کش میزی و پرتابل
  تنوع تسمه کش های میزی نیمه اتومات و تمام اتومات
  ارایه تسمه کش های پرتابل دستی و بادی

  - خدمات پس از فروش در سریع ترین زمان و کمترین هزینه:

  ارایه کارت ضمانت یکساله
  تعهد برگرداندن ریسک(گارانتی)
  هزینه تعمیر و تعویض قطعات دستگاه تسمه کش با توجه به طول دوره گارانتی مجانی خواهد بود.
  ارایه سرویس های دوره ای دستگاه های تسمه کش به درخواست مشتریان
  تعمیرات تخصصی و تامین قطعات دستگاه های تسمه کش بعد از دوره گارانتی

  البته در حال حاضرملزومات بسته بندی همانند فیلم استرچ، گوشه پلاستیکی، چسب 5 سانتی و .... نیز به سبد محصولات این شرکت افزوده شده است.

  لطفا هنگام خرید تسمه کش به برند APM روی دستگاه توجه کنید.

  بستن
محصولات
تسمه بسته بندی PP
تسمه بسته بندی PET
تسمه کش نیمه اتوماتیک
تسمه کش تمام اتوماتیک
تسمه کش بادی
تسمه کش دستی، انبر و بست فلزی
جک پالت و استاکر
فیلم استرچ پلی اتیلن
رول بازکن تسمه بوبین 200 میلیمترثابت
گوشه پلاستیکی
تسمه کش فلزی - تسمه کش فلزی
تسمه فلزی - تسمه فلزی
مفتول دوخت بغل کارتن
استرچ پالت بند دستی