امتیاز :
 • لینک آپارات : https://www.aparat.com/jey.cream
 • آدرس : تهران - خیابان جمهوری - تقاطع پیروز - پلاک 1199 - ساختمان جی
 • درباره ما : در سال های قبل از انقلاب سطح پایین بهداشت ، یکی از معضلاتی بود که سبب ساز مشکلات زیادی در جامعه بود , در این سال ها شادروان دکتر میرمحسن هاشمی صالحی را پس از سال ها تحصیل در فرانسه برای کمک به ارتقای سطح بهداشت و سلامت ، شرکت تولیدی بازرگانی نوترجی را تاسیس کرد . در این راستا وی توانست محصولاتی نظیر : ضدعفونی کننده مرفن، شیرخشک، شیر پاک کن و کرم های مختلف را به بازار عرضه کند. به دلیل سط ...
  بیشتر
 • درباره ما :

  در سال های قبل از انقلاب سطح پایین بهداشت ، یکی از معضلاتی بود که سبب ساز مشکلات زیادی در جامعه بود , در این سال ها شادروان دکتر میرمحسن هاشمی صالحی را پس از سال ها تحصیل در فرانسه برای کمک به ارتقای سطح بهداشت و سلامت ، شرکت تولیدی بازرگانی نوترجی را تاسیس کرد . در این راستا وی توانست محصولاتی نظیر : ضدعفونی کننده مرفن، شیرخشک، شیر پاک کن و کرم های مختلف را به بازار عرضه کند. به دلیل سطح پایین بهداشت و عدم وجود کف پوش مناسب، ترک پا معضلی جدی در آن سال ها بود ، برای رفع این مشکل شرکت نوترجی تحقیقات گسترده ای را انجام داد و پس از بررسی های فراوان ، محصول کرم ترک پا برای اولین بار تولید و برای عموم معرفی شد ، این محصول به دلیل کیفیت مناسب به سرعت مورد توجه مردم قرار گرفت و به عنوان اولین کرم ترک پا وارد بازار محصولات آرایشی و بهداشتی شد.
  1354

  مرفن

  ویروس ها ، باکتری ها ، قارچ ها ، میکروب ها و ... اثرات بسیار مخربی را روی موجودات زنده و محیط دارند ، مرگ و میر عده بسیار زیادی در سال های قبل ناشی از وجود این گونه های مخرب، برای رفع این مشکل شرکت نوترجی محصول مرفن را تولید و به بازار عرضه کرد.

  1355

  خمیر دندان

  مشکلات دهان و دندان از دیرباز، یکی از معضلات جدی حوزه بهداشت و سلامت بوده است . نوترجی با تولید خمیر دندانی جرم زدا و ضدعفونی کننده ، از شرکت های پیشرو داخلی خمیردندان بوده است .
  1356

  شامپو

  وجود گرد و غبار فراوان و آلودگی های پوستی و مشکلاتی نظیر : کچلی، قارچ، ریزش مو و موخره ، اهمیت استفاده از شوینده های مناسب جهت پوست سر را مشخص میکند. به همین دلیل نوترجی که رسالت خود را رفع مشکلات بهداشتی بویژه در حوزه پوست می دانست. شامپو با کیفیت جی را تولید و برا
  استفاده عموم عرضه کرد.
  1357

  پودر بچه

  صاف و تازه نگهداشتن پوست نوزادان و کودکان نقش مهمی در حفظ سلامت پوست آنان دارد، افزون بر این جهت جلوگیری از سوختگی پای بچه ها و عرق سوز شدن بدن کودکان می توان از پودر بچه استفاده نمود، یکی از تولیدکننده های پودر بچه شرکت نوترجی بوده است ، که این محصول را با کیفیت مناسب تولیدکرده است .
  1358

  شیر پاک کن

  برای حذف آلاینده های صورت و نیز پاک کردن مواد آرایشی ، شرکت نوتر جی شیرپاک کن را با فرمولاسیون ویژه تهیه کرد. شیرپاک کن تولیده شده ، پاک کننده مناسبی بود که از خشکی وکشیدگی پوست جلوگیری می کرد ، و چربی زیادی نیز از سطح پوست جدا نمی کرد.
  1358

  کرم ترک دست و پا نوترجی

  عدم وجود بهداشت مناسب و استفاده از کفش ها و سطوح مناسب سبب ترک خوردن قسمت هایی از پوست، بدلیل خشکی می شود، که در مواردی نیز به اگزما منتهی می شود، برای رفع این مشکل کرم ترک پا نوترجی، تمام ترک ها را از سطح پوست محو می کند ، علاوه بر این سبب رطوبت رسانی بهتر به پوست می شود و از بروز خشکی و پینه بر روی پوست جلوگیری می کند.
  1359

  شیر پاک کن جدید نوترجی

  شیرپاک کن نوترجی با رعایت اصول بهداشتی از بهترین مواد اولیه تهیه شده و علاوه بر اینکه پوست را تمیز و صاف می کند نرمی و لطافت خاصی به آن می دهد، نحوه مصرف هم به این شکل بوده که مقداری از شیرپاک کن نوترجی را به صورت و گردن آغشته می کردند و سپس با پنبه پاک می کردند.
  1360

  کرم تقویت کننده پوست صورت نوترجی

  این کرم تقویت کننده پوست ، پوست دست و صورت را نرم ، با طراوت و شاداب نگه میداشته است ، افزون بر این استفاده این کرم از ایجاد چین و چروک بر روی پوست جلوگیری می کرد و مورد توجه بسیاری از مردم قرار گرفت.
  1362

  کرم های کاسه ای دست و صورت جی

  یکی دیگر از محصولات قدیمی شرکت جی کرم های کاسه ای برای دست و صورت بوده است ، که در 2 رایحه متفاوت عرضه می گردید که برای پوست های خشک و نرمال مناسب بوده و در بازده زمانی خود مورد توجه بسیاری از مردم قرار گر

  بستن
محصولات
کرم ترک دست و پا جی
کرم محافظ پای عسل جی
کرم ترک های عمیق پوستی
شامپو سر حاوی عصاره سیر (مخصوص مو های چرب)
شامپو سر حاوی عصاره گزنه (مخصوص مو های نرمال)
شامپو سر حاوی عصاره بابونه (مخصوص مو های خشک)
شامپو سر بچه حاوی عصاره اسطوخدوس
کرم کاسه ای مولتی ویتامین
کرم کاسه ای ویتامین E
کرم کاسه ای ویتامین C
کرم مولتی ویتامین جی
کرم کاسه ای صورت آلوئه ورا
کرم کاسه ای نرم کننده لیمو
کرم کاسه ای مرطوب کننده روغن زیتون
کرم کاسه ای نرم کننده خیار
کرم کاسه ای جوانه گندم
کرم کاسه ای روغن هسته انار
کرم کاسه ای سافت
کرم سافت جی
کرم روغن زیتون
کرم جوانه گندم جی
کرم دست و صورت آلوئه ورا
کرم کاسه ای روغن همیشه بهار
ژل ضد عفونی کننده دست 100 میل
ژل ضد عفونی کننده دست 500 میل
وازلین بچه معطر بهفر
وازلین ویتامینه بدون بو جی
وازلین معطر حاوی ویتامین E جی
وازلین بچه بدون بو بهفر
مایع دستشویی گلیسرینه (آبی)
مایع دستشویی گلیسرینه (قرمز)
مایع دستشویی گلیسرینه (زرد)
مایع دستشویی گلیسرینه (سبز)
مایع دستشویی گلیسرینه (بنفش)
مایع دستشویی گلیسرینه (صورتی)