shop icon svg
امتیاز :
 • آدرس : تهران- خیابان جمالزاده جنوبی -خیابان مهدی زاده -شماره ۴ -واحد ۱۰
 • درباره ما : آن هنگام که انسان را آفرید از نور خود در او دمید و حس زیبا دوستی و لطافت را در وجودش ودیعه نهاد. سالها انسان با طبیعت زندگی کرد و همه روزه از هوائی مطبوع و تازه بهره برد. اما با گذشت ایام و ماشینی شدن زندگی فرصتها و امکانات جهت استفاده از طبیعت و هوائی مطلوب از دست رفت. امروزه در بسیاری از کشورها که آب و هوائی مانند کشور ما دارند استفاده از کولرهای آبی مرسوم و متداول است. استفاده از س ...
  بیشتر
 • درباره ما :

  آن هنگام که انسان را آفرید

  از نور خود در او دمید

  و حس زیبا دوستی و لطافت را در وجودش ودیعه نهاد.

  سالها انسان با طبیعت زندگی کرد و همه روزه از هوائی مطبوع و تازه بهره برد. اما با گذشت ایام و ماشینی شدن زندگی فرصتها و امکانات جهت استفاده از طبیعت و هوائی مطلوب از دست رفت. امروزه در بسیاری از کشورها که آب و هوائی مانند کشور ما دارند استفاده از کولرهای آبی مرسوم و متداول است. استفاده از سرمايش تبخيری از بهترین گزينه ها در اینگونه اقلیمها میباشد. اين نوع سرمايش علاوه بر سازگاری با محيط زيست دارای صرفه جويی قابل توجهي در مصرف انرژی می باشد. در سالیان اخیر به لحاظ عدم اطلاع رسانی صحیح ، تجمل گرائی ، بروز نشدن سیستمهای تبخیری موجود در کشور از یک سو و انرژی بسیار ارزان از سوی دیگر باعث کشش برخی از سطوح جامعه به سایر سیستمهای سرمایشی گردیده است. متاسفانه برخی از این سیستمها علاوه بر آنکه مناسب اقلیم ایران نبوده و جهت مناطق حاره ای طراحی گردیده است در شرایط فعلی هزینه های گزاف انرژی را نیز به خانواده ها و جامعه تحمیل مینماید. با توجه به تغییرات آب و هوائی در دنيا و همچنین آلودگی های ناشی از صنعتی شدن جوامع ، استفاده از سیستمهای سرمایشی که بتواند علاوه بر وظیفه خنک کنندگی محیط ، تا حدی به تلطیف و پالایش هوای محیط کمک کند قطعا از خواسته های به حق خانواده هاست. در حال حاضر در بسیاری از کشورها که اقلیمی مشابه ایران دارند استفاده از پوشالها بعنوان واسطه های تبخیر سالهاست که منسوخ گردیده و جای خود را به پدهای سلولزی داده است. پدهای سلولزی علاوه بر مزیتهائی که در بخش معرفی محصولات به آنها اشاره خواهد شد ، دوست دار طبیعت بوده و از تخریب طبیعت جلوگیری مینماید. این پدها از سال ۱۳۷۷ بصورت جدی به کشور وارد شده است .اما بنا به دلایل اقتصادی و سیاستهای شرکت وارد کننده مصرف آنها فرا گیر نشده است. شرکت مهیا سل با هدف ارائه بهترین نوع پدها از معتبرترین تولید کنندگان بین المللی سعی خواهد نمود تا با اقتصادی ترین قیمت ممکن این محصول را در اختیار مصرف کنندگان خود قرار دهد. در حال حاضر پد های سلولزی در دنیا کاربردهای متفاوتی دارند ، از جمله این کاربردها میتوان به کاربردهای مسكونی ،تجاری ، صنعتی، گلخانه، مرغداری، انبار و ... اشاره نمود . شركت مهیا سل ، متشکل از گروهی از زبده ترین کارشناسان بازار و پد می باشد که با بررسی های گسترده در اين خصوص و درك صحيح از نيازهای بازار ايران و تكيه بر دانش فنی و تكنولوژی روز دنيا اقدام به ارائه پد سلولزی در مدل های مختلف می نماید.

  بستن

پیشنهاد ای کی پی

عقد قرارداد همکاری در فروش مجموعه هنر ایران زمین با ای کی پی
عقد قرارداد همکاری در فروش مجموعه هنر ایران زمین با ای کی پی
عقد قرارداد مجموعه هنر ایران زمین با ای کی پی در زمینه ی فروش عمده در داخل و همچنین عرضه صنایع دستی به کشورهای خارجی
فروشگاه آنلاین ای کی پی(اولین فروشگاه B to B در جهان)
فروشگاه آنلاین ای کی پی(اولین فروشگاه B to B در جهان)
فروشگاه آنلاین ای کی پی(اولین فروشگاه B to B در جهان) امکان خرید و فروش کلان در حوزه بازار داخلی و خارجی را برای تولیدکنندگان در همه دسته های تولیدی را فراهم کرده است.
شروع همکاری مجموعه ترمه رضایی یزد با مجموعه ای کی پی
شروع همکاری مجموعه ترمه رضایی یزد با مجموعه ای کی پی
شروع همکاری مجموعه ترمه رضایی یزد در زمینه تولید صنایع دستی با مجموعه ای کی پی در حوزه فروش کلان در داخل کشور وصادرات به بازار بین المللی.