امتیاز :
 • آدرس : تهران-خیابان بهشتی-خیابان سرافراز-برج موج-پلاک ۱۱-طبقه اول-واحد ۸
 • درباره ما : شرکت حمل و نقل بین المللی کارترابر  بعنوان یک شرکت با مسئولیت محدود در سال ۱۳۵۱  و شماره ثبت ۱۵۵۱۶ با نظارت مستقیم وزارت راه و ترابری و با مجوز اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران با هدف ارائه راه حل های جامع حمل بارهای صادراتی، وارداتی و ترانزیت به شکل دریایی، زمینی، هوایی و ترکیبی تاسیس گردید .در حال حاضر این شرکت با در اختیار داشتن بیش از ۱۱۰ دستگاه کامیون چادری ، چادری کشوی ...
  بیشتر
 • درباره ما :

  شرکت حمل و نقل بین المللی کارترابر  بعنوان یک شرکت با مسئولیت محدود در سال ۱۳۵۱  و شماره ثبت ۱۵۵۱۶ با نظارت مستقیم وزارت راه و ترابری و با مجوز اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران با هدف ارائه راه حل های جامع حمل بارهای صادراتی، وارداتی و ترانزیت به شکل دریایی، زمینی، هوایی و ترکیبی تاسیس گردید .

  در حال حاضر این شرکت با در اختیار داشتن بیش از ۱۱۰ دستگاه کامیون چادری ، چادری کشویی و کانتینرکش و نیز با بهره گیری از آخرین دستاوردهای صنعت حمل و نقل بین المللی و مجهز به سیستم های ناوبری (GPS)  و تحت  شرایط کنوانسیون TIR و CMR ،کریر قوی در این عرصه محسوب میشود. همچنین استفاده از کارمندان خبره و کاردان در بخش بازرگانی، صادرات و واردات این شرکت را به فورواردی قابل اطمینان تبدیل کرده است که علاوه بر حمل بار به صورت دربست، امکان حمل محمولات خرده بار صادراتی و وارداتی به صورت دریایی، زمینی، هوایی و ترکیبی (مرکب) را نیز دارد.

  این شرکت در حمل و نقل کالا به اروپا سیاست خاصی را در نظر گرفته تا مشتریان بتوانند با خیالی آسوده کالای خود را به هر نقطه از اروپا ارسال نمایند .

  بستن
شروع همکاری ای کی پی با مجموعه کارخانجات یوسفی
شروع همکاری ای کی پی با مجموعه کارخانجات یوسفی
شروع همکاری ای کی پی با مجموعه کارخانجات یوسفی (تولیدکننده صابون های گلیسیرینه) در جهت فروش داخل و همچنین صادرات به بازار های جهانی .
عقد قرارداد همکاری در حوزه فروش داخل و خارج از کشور مجموعه یوماسیل با مجموعه ای کی پی
عقد قرارداد همکاری در حوزه فروش داخل و خارج از کشور مجموعه یوماسیل با مجموعه ای کی پی
شرکت فردای سروش ایرانیان با پانزده محصول تولیدی خود در زمینه های محلول ضد عفونی بر پایه علم نانو و محصولات مراقبت از خودرو با برند یوماسیل در قفسه فروش عمده و همچنین صادرات به بازارهای بین المللی با مجموعه ای کی پی به مدت یکسال آغاز به همکاری نمود.