Suzhou (China) Sunshine Hardware & Equipment Imp. & Exp. Co., Ltd
امتیاز :
 • آدرس : ۱۷th floor, Gold River Center, ۸۸ SHISHAN ROAD, SUZHOU ۲۱۵۰۱۱, P.R.CHINA
 • درباره ما : شرکت ما ، که در سال ۱۹۸۵ تاسیس شده است ، یکی از اولین و همچنین مهمترین تامین کنندگان در چین است که متخصص در تجهیزات ساخت و ساز ، تجهیزات حمل و نقل مواد و تجهیزات فروشگاه است. ما در شهر سوژو ، سریعترین منطقه کمربند اقتصادی رودخانه یانزه و تنها ۶۰ کیلومتر تا بندر دریایی شانگهای واقع شده ایم.با فناوری و تجهیزات پیشرفته ، کنترل دقیق کیفیت ، محصولات ما در سراسر جهان فروش خوبی دارند و بیش از د ...
  بیشتر
 • درباره ما :

  شرکت ما ، که در سال ۱۹۸۵ تاسیس شده است ، یکی از اولین و همچنین مهمترین تامین کنندگان در چین است که متخصص در تجهیزات ساخت و ساز ، تجهیزات حمل و نقل مواد و تجهیزات فروشگاه است. ما در شهر سوژو ، سریعترین منطقه کمربند اقتصادی رودخانه یانزه و تنها ۶۰ کیلومتر تا بندر دریایی شانگهای واقع شده ایم.
  با فناوری و تجهیزات پیشرفته ، کنترل دقیق کیفیت ، محصولات ما در سراسر جهان فروش خوبی دارند و بیش از ده سال تجربه صادرات داریم. ما هر ساله میلیون ها دلار از انواع محصولات را به مشتریان خود در آمریکا ، اروپا ، آسیا و آفریقا تحویل می دهیم.
  شرکت ما همیشه به اصل تهیه بهترین کیفیت محصولات ممکن با قیمت های رقابتی پایبند است. مشتریان و دوستان بیشتری در سراسر جهان استقبال می کنند.

  بستن