امتیاز :
  • آدرس : ۳th Floor, NO.۹-۱۳ Xiahui Road, TongAn Area, Xiamen, Fujian Province, China
  • درباره ما : شرکت ، با مسئولیت محدود یک تولید کننده و صادر کننده حرفه ای برای کیف های مختلف ، کیف های اصلی مانند کوله پشتی ، کیف مدرسه ، کیف مسافرتی و کیف های کولر و غیره است. این محصولات عمدتا به خریداران در ایالات متحده آمریکا ، اروپا و چندین کشور میانه صادر می شود کشورهای شرقی. شرکت ما یک تیم کنترل کیفیت ماهر برای نظارت بر تمام فرایندها دارد که از طریق وارد کردن مواد اولیه ، تولید فرآیند و بسته بن ...
    بیشتر
  • درباره ما :

    شرکت ، با مسئولیت محدود یک تولید کننده و صادر کننده حرفه ای برای کیف های مختلف ، کیف های اصلی مانند کوله پشتی ، کیف مدرسه ، کیف مسافرتی و کیف های کولر و غیره است. این محصولات عمدتا به خریداران در ایالات متحده آمریکا ، اروپا و چندین کشور میانه صادر می شود کشورهای شرقی. شرکت ما یک تیم کنترل کیفیت ماهر برای نظارت بر تمام فرایندها دارد که از طریق وارد کردن مواد اولیه ، تولید فرآیند و بسته بندی در نهایت. بازرسی از کارخانه نیز مورد استقبال قرار می گیرد. نه تنها محصولات با کیفیت بالا و همچنین خدمات خوب. "کیفیت بالا ، کارایی بالا ، صداقت و مشتری اول" اصل ما است. همچنین به کمترین سفارش خوش آمدید. ما از تمام شرکت های علاقه مند به محصولات خود دعوت می کنیم برای اطلاعات دقیق تر با ما تماس بگیرند.

    بستن
شروع همکاری ای کی پی با مجموعه کارخانجات یوسفی
شروع همکاری ای کی پی با مجموعه کارخانجات یوسفی
شروع همکاری ای کی پی با مجموعه کارخانجات یوسفی (تولیدکننده صابون های گلیسیرینه) در جهت فروش داخل و همچنین صادرات به بازار های جهانی .
عقد قرارداد همکاری در حوزه فروش داخل و خارج از کشور مجموعه یوماسیل با مجموعه ای کی پی
عقد قرارداد همکاری در حوزه فروش داخل و خارج از کشور مجموعه یوماسیل با مجموعه ای کی پی
شرکت فردای سروش ایرانیان با پانزده محصول تولیدی خود در زمینه های محلول ضد عفونی بر پایه علم نانو و محصولات مراقبت از خودرو با برند یوماسیل در قفسه فروش عمده و همچنین صادرات به بازارهای بین المللی با مجموعه ای کی پی به مدت یکسال آغاز به همکاری نمود.