امتیاز :
  • آدرس : Operational Address:Unit ۱۶B, Tongbao Building, No. ۱-۳, Changqing Road, Siming District, Xiamen, Fujian, China
  • درباره ما : انقضا آموزشی ویبولیتین تاسیس در آگوست ۲۰۰۳ ، با حمل و نقل مناسب و محیط زیبا در شهر ، استان فوجیان ، چین واقع شده است. ما کارخانه خود را داریم ، که مساحت ۳۵۰۰ متر مربع را پوشش می دهد. ما در محصولات کیسه تخصص داریم. محصولات اصلی کیسه های یخ ، کوله پشتی ، کیسه های مسافرتی ، کیسه های کوهنوردی ، کیسه های هیدراتاسیون ، کیسه های ضد بو ، کیف های لوازم آرایشی ، کیف های مدرسه ، کیف ابزار ، کیسه ها ...
    بیشتر
  • درباره ما :

    انقضا آموزشی ویبولیتین تاسیس در آگوست ۲۰۰۳ ، با حمل و نقل مناسب و محیط زیبا در شهر ، استان فوجیان ، چین واقع شده است. ما کارخانه خود را داریم ، که مساحت ۳۵۰۰ متر مربع را پوشش می دهد. ما در محصولات کیسه تخصص داریم. محصولات اصلی کیسه های یخ ، کوله پشتی ، کیسه های مسافرتی ، کیسه های کوهنوردی ، کیسه های هیدراتاسیون ، کیسه های ضد بو ، کیف های لوازم آرایشی ، کیف های مدرسه ، کیف ابزار ، کیسه های پوشک و تلاش برای تولید محصولات جدید و پروژه های جدید برای پاسخگویی به نیازهای مختلف مشتریان است ما طراحان ، ایده های نوآورانه ، ایده های شیک و مهارت های نفیس را تجربه کرده ایم و به طور مداوم محصولات نوآورانه با سبک های جدید و عملکردهای مختلف را توسعه می دهیم. در عین حال ، من سرویس های سفارشی را نیز قبول می کنم. ما یک سیستم مدیریت کامل شرکت داریم و گواهینامه را گذرانده ایم. می تواند محصولات با کیفیت قابل اطمینان را به مشتریان ارائه دهد و می تواند وظایف تعیین شده توسط مشتریان را به موقع انجام دهد. مطابق با اصل سود متقابل ، ما تضمین قابل اطمینان برای مشتریان برای به دست گرفتن بازار با خدمات حرفه ای ، محصولات با کیفیت بالا و قیمت های رقابتی ارائه می دهیم. ما به گرمی از مشتریان در خانه و خارج از کشور استقبال می کنیم تا برای یک وضعیت برنده با ما همکاری کنند.

    بستن
شروع همکاری ای کی پی با مجموعه کارخانجات یوسفی
شروع همکاری ای کی پی با مجموعه کارخانجات یوسفی
شروع همکاری ای کی پی با مجموعه کارخانجات یوسفی (تولیدکننده صابون های گلیسیرینه) در جهت فروش داخل و همچنین صادرات به بازار های جهانی .
عقد قرارداد همکاری در حوزه فروش داخل و خارج از کشور مجموعه یوماسیل با مجموعه ای کی پی
عقد قرارداد همکاری در حوزه فروش داخل و خارج از کشور مجموعه یوماسیل با مجموعه ای کی پی
شرکت فردای سروش ایرانیان با پانزده محصول تولیدی خود در زمینه های محلول ضد عفونی بر پایه علم نانو و محصولات مراقبت از خودرو با برند یوماسیل در قفسه فروش عمده و همچنین صادرات به بازارهای بین المللی با مجموعه ای کی پی به مدت یکسال آغاز به همکاری نمود.