امتیاز :
  • آدرس : Rm.۷۰۲, No.۷۸ Tiyu Road, Siming District,Xiamen, Fujian, China
  • درباره ما : کارخانه ما در کوآنژو واقع شده است که تنها ۱ ساعت با ماشین تا فرودگاه فاصله دارد. به عنوان یکی از سه پایگاه بزرگ تولید کیسه در چین ، بیشترین تخصص را در مورد کیسه های مواد سطح نرم دارد. در همین حال ، با توسعه بیش از ۱۵ سال در این خط ، صنایع پشتیبانی کاملاً کاملی در اینجا وجود دارد که با آنها می توانیم رقابتی ترین محصولات و خدمات را به مشتریان ارائه دهیم. به دنبال تجارت روزافزون ، همیشه خطو ...
    بیشتر
  • درباره ما :

    کارخانه ما در کوآنژو واقع شده است که تنها ۱ ساعت با ماشین تا فرودگاه فاصله دارد. به عنوان یکی از سه پایگاه بزرگ تولید کیسه در چین ، بیشترین تخصص را در مورد کیسه های مواد سطح نرم دارد. در همین حال ، با توسعه بیش از ۱۵ سال در این خط ، صنایع پشتیبانی کاملاً کاملی در اینجا وجود دارد که با آنها می توانیم رقابتی ترین محصولات و خدمات را به مشتریان ارائه دهیم. به دنبال تجارت روزافزون ، همیشه خطوط تولید را متناسب با آن بزرگ می کند ، برای پاسخگویی به خواسته های روزافزون مشتریان بیشتر. در همین حال ، ما با ۵ کارخانه خواهر دیگر برای پاسخگویی به پروژه های درخواستی و تحویل کمکی همکاری می کنیم. در حال حاضر ، به جز بیش از ۲۰۰ کارگر ماهر در کارخانه خود ، ما هنوز بیش از ۵۰۰ کارگر ماهر دیگر برای مانور داریم و کل تولید می تواند به کیسه های ۵۰۰۰۰۰ قطعه در ماه برسد. کیف های اتحادیه دارای بیش از ۶۰۰۰ منطقه است ، تقسیم بر تولید و مناطق خوابگاهی با ۶ گروه خیاطی با بیش از ۲۰۰ کارگر ماهر ، و یک تیم مدیریتی با بازده بالا با ۸ سال تجربه در این خط. با یک تیم تحقیق و توسعه بسیار ابتکاری ، که توسط ۳ طراح و ۸ کارگر ماهر تشکیل شده است. از زمان تأسیس در سال ۲۰۰۵ ، ما کیف های تبلیغاتی را به عنوان محصول اصلی در نظر گرفته ایم و بسیاری از مارک های معروف محصولات و خدمات رضایت بخشی را از ما پیدا می کنند.

    بستن
شروع همکاری ای کی پی با مجموعه کارخانجات یوسفی
شروع همکاری ای کی پی با مجموعه کارخانجات یوسفی
شروع همکاری ای کی پی با مجموعه کارخانجات یوسفی (تولیدکننده صابون های گلیسیرینه) در جهت فروش داخل و همچنین صادرات به بازار های جهانی .
عقد قرارداد همکاری در حوزه فروش داخل و خارج از کشور مجموعه یوماسیل با مجموعه ای کی پی
عقد قرارداد همکاری در حوزه فروش داخل و خارج از کشور مجموعه یوماسیل با مجموعه ای کی پی
شرکت فردای سروش ایرانیان با پانزده محصول تولیدی خود در زمینه های محلول ضد عفونی بر پایه علم نانو و محصولات مراقبت از خودرو با برند یوماسیل در قفسه فروش عمده و همچنین صادرات به بازارهای بین المللی با مجموعه ای کی پی به مدت یکسال آغاز به همکاری نمود.