امتیاز :
 • آدرس : Room ۸۰۵,Block B,Fulin Plaza,Hongfeng Road,High-tech Development area,Hefei,Anhui,China
 • درباره ما : در استان آنهویی واقع شده است. این یک شرکت خصوصی است که در زمینه طراحی ، تولید ، پیشبرد و صادرات انواع کیف های خرید ، کیف های تبلیغاتی ، کیف های هدیه ای ، کیف های سازگار با محیط زیست ، کیف های زیست تخریب پذیر و غیره متخصص است.محصولات اصلی ما به شرح زیر است:* کیف غیر بافته * کیف غیر بافته الیاف بامبو* کیسه ، کیسه پلی استر* کیف چوب پنبه ای* کیف * کیف کنف* کیسه غیر بافته شده* کیسه بافته شده ...
  بیشتر
 • درباره ما :

  در استان آنهویی واقع شده است. این یک شرکت خصوصی است که در زمینه طراحی ، تولید ، پیشبرد و صادرات انواع کیف های خرید ، کیف های تبلیغاتی ، کیف های هدیه ای ، کیف های سازگار با محیط زیست ، کیف های زیست تخریب پذیر و غیره متخصص است.
  محصولات اصلی ما به شرح زیر است:
  * کیف غیر بافته
  * کیف غیر بافته الیاف بامبو
  * کیسه ، کیسه پلی استر
  * کیف چوب پنبه ای
  * کیف
  * کیف کنف
  * کیسه غیر بافته شده
  * کیسه بافته شده
  * کیف های نخی ، کیف های بوم پنبه ای
  * پوشش غیر پارچه ای ، پوشش لباس
  ما در تأمین منابع مختلف و ایجاد انواع مختلف پارچه برای مشتریان خود متمرکز هستیم. مواد پارچه ای همه سبز هستند و برای زمین صرفه جویی می کنند. مواد پارچه ای همانطور که ما داریم بازیافتی ، پنبه بازیافتی ، غیر بافته شده ، الیاف بامبو غیر بافته شده ، پارچه کنف ، پارچه پنبه ای ارگانیک ، مواد ، مواد چوب پنبه و غیره است ... ما می توانیم گواهی انواع پارچه را تهیه کنیم برای مشتری ها ما از مشتریان خود برای ایجاد تجارت خوب و بهبود کیفیت و توسعه آنها در جهان پشتیبانی می کنیم.
  با ترکیبی از محصولات با کیفیت و خدمات خوب ، محصولات ما با موفقیت به ایالات متحده آمریکا ، کانادا ، انگلستان ، ایتالیا ، لهستان ، اسپانیا ، آلمان ، ایرلند ، استرالیا ، نیوزیلند و برخی دیگر از نقاط جهان صادر می شود. ما به گرمی از دوستان از سراسر جهان برای همکاری و بازدید از ما استقبال می کنیم!

  بستن
شروع همکاری ای کی پی با مجموعه کارخانجات یوسفی
شروع همکاری ای کی پی با مجموعه کارخانجات یوسفی
شروع همکاری ای کی پی با مجموعه کارخانجات یوسفی (تولیدکننده صابون های گلیسیرینه) در جهت فروش داخل و همچنین صادرات به بازار های جهانی .
عقد قرارداد همکاری در حوزه فروش داخل و خارج از کشور مجموعه یوماسیل با مجموعه ای کی پی
عقد قرارداد همکاری در حوزه فروش داخل و خارج از کشور مجموعه یوماسیل با مجموعه ای کی پی
شرکت فردای سروش ایرانیان با پانزده محصول تولیدی خود در زمینه های محلول ضد عفونی بر پایه علم نانو و محصولات مراقبت از خودرو با برند یوماسیل در قفسه فروش عمده و همچنین صادرات به بازارهای بین المللی با مجموعه ای کی پی به مدت یکسال آغاز به همکاری نمود.