امتیاز :
 • آدرس : Road Jiangbing, Jinhua city, Zhejiang Province, China
 • درباره ما : ما سالها در زمینه تولید و صادرات انواع مختلف کیف و موارد تخصص دارد. بسیاری از کیف های ما به عنوان هدایای برتر شرکت ها مورد استفاده قرار می گیرند و همچنین کیف های سطح بالایی را نیز تولید می کنیم که در فروشگاه ها و قفسه های خرده فروشی به فروش می رسند.- کیسه های مواد غذایی را بکشید- کیسه های خرید طبیعی بازیافت شده- کیف های آرایشی و بهداشتی و کیف های توالت- کیف های ناهار خنک تر- کیف های کوله ...
  بیشتر
 • درباره ما :

  ما سالها در زمینه تولید و صادرات انواع مختلف کیف و موارد تخصص دارد. بسیاری از کیف های ما به عنوان هدایای برتر شرکت ها مورد استفاده قرار می گیرند و همچنین کیف های سطح بالایی را نیز تولید می کنیم که در فروشگاه ها و قفسه های خرده فروشی به فروش می رسند.
  - کیسه های مواد غذایی را بکشید
  - کیسه های خرید طبیعی بازیافت شده
  - کیف های آرایشی و بهداشتی و کیف های توالت
  - کیف های ناهار خنک تر
  - کیف های کوله پشتی
  - کیف های کمر
  - کیف های دافل
  - کیسه حمل و نقل کردن
  - کیسه های پی وی سی و کیسه های
  - کیف های شانه ای و کیف های پیام دار
  - کیف های مخصوص (کیف های مادر ، کیف ابزار ، کیف دوربین و غیره) همه کیف ها را می توان با مارک تجاری چاپ کرد ، کیف را به روش خود ، از هر نوع ماده ، شکل ، اندازه ، رنگ ، برچسب یا بسته بندی تهیه کنید. شما به آن می گویید. ما این کار را می کنیم. تأمین منابع از خارج از کشور می تواند چالش برانگیز باشد ، آلفور برای یادگیری در مورد نیاز مشتری ما سخت کار می کند ، فراتر از تامین کننده کیف های ، ما خود را به عنوان یک شریک تجاری قابل اعتماد قرار می دهیم. این شامل کمک به مشتری ما می شود که انواع دیگر هدایا را با رقابتی ترین قیمت در اختیار همگان قرار می دهد ، آنها را با هم جمع می کند و از نظر تدارکات مراقبت می کند. ما سپاسگزاریم که فرصتی برای همکاری با شما داریم. اگر نمی توانید محصولات مورد نیاز خود را پیدا کنید ، لطفا با ما تماس بگیرید

  بستن
شروع همکاری ای کی پی با مجموعه کارخانجات یوسفی
شروع همکاری ای کی پی با مجموعه کارخانجات یوسفی
شروع همکاری ای کی پی با مجموعه کارخانجات یوسفی (تولیدکننده صابون های گلیسیرینه) در جهت فروش داخل و همچنین صادرات به بازار های جهانی .
عقد قرارداد همکاری در حوزه فروش داخل و خارج از کشور مجموعه یوماسیل با مجموعه ای کی پی
عقد قرارداد همکاری در حوزه فروش داخل و خارج از کشور مجموعه یوماسیل با مجموعه ای کی پی
شرکت فردای سروش ایرانیان با پانزده محصول تولیدی خود در زمینه های محلول ضد عفونی بر پایه علم نانو و محصولات مراقبت از خودرو با برند یوماسیل در قفسه فروش عمده و همچنین صادرات به بازارهای بین المللی با مجموعه ای کی پی به مدت یکسال آغاز به همکاری نمود.