امتیاز :
 • یوتیوب : https://www.youtube.com/channel/UCVyAvNUpoLw6ib6irNlHqYQ/videos
 • آدرس : Floor#۳, Jiangnan Road #۲۸۹, Ningbo, Zhejiang, China
 • درباره ما : از سال ۱۹۹۶ یک تولید کننده لوازم جانبی اتومبیل حرفه ای است و شروع به کار با پوشش فرمان و سازمان دهنده های خودرو می کند و به زودی به تیغه های برف پاک کن تبدیل می شود به عنوان . امروزه آنها لوازم جانبی خودکار زیادی را از جمله سایه بان های اتومبیل ، روکش صندلی ها ، تشک های کف ماشین ارائه می دهند. روکش فرمان - این دسته اصلی محصولات ما است. از سال ۱۹۹۶ ، ما با صدها مدل در ژجیانگ چین شماره ۲ ه ...
  بیشتر
 • درباره ما :

  از سال ۱۹۹۶ یک تولید کننده لوازم جانبی اتومبیل حرفه ای است و شروع به کار با پوشش فرمان و سازمان دهنده های خودرو می کند و به زودی به تیغه های برف پاک کن تبدیل می شود به عنوان . امروزه آنها لوازم جانبی خودکار زیادی را از جمله سایه بان های اتومبیل ، روکش صندلی ها ، تشک های کف ماشین ارائه می دهند. روکش فرمان - این دسته اصلی محصولات ما است. از سال ۱۹۹۶ ، ما با صدها مدل در ژجیانگ چین شماره ۲ هستیم و مدل های جدید به طور مداوم در حال توسعه هستند. این محصولات شامل مدل های ساخته شده از چرم واقعی ، مدل های / ، مدل هایی با الگوهای سه بعدی ، مدل های کوچک ... تقریباً همه مدل های بازارهایی است که قبلاً داشته ایم. علاوه بر این ، ما بسیاری از مدل های جدید با حق چاپ حق چاپ داریم. ما برای اطمینان از کیفیت و خدمات وعده داده شده ، شرکت را با روال عملیاتی استاندارد استاندارد اداره می کنیم.
  ***** ظرفیت بیش از ماهانه
  ***** از سال ۱۹۹۶
  ***** مشتریان ثابت مانند و غیره
  ***** ۲۵ تا ۳۵ روز زمان تولید برای تولید
  ***** هر ماه ۱۰ مدل جدید تولید می شود
  ***** روش عملی استاندارد عالی
  ***** صدها مدل برای انتخاب
  یکی دیگر از موارد جالب توجه دیگر ، ارائه دهندگان صندوق عقب ، سازمان دهنده های صندلی عقب ، و غیره تیغه برف پاک کن برای اروپا و ایالات متحده آمریکا. لطفا جزئیات محصول را در محل شرکت ما بخوانید:
  با کیفیت بالا و خدمات عالی خود به بازار خوبی در سراسر جهان رسیده است. در آینده ، ما قصد داریم اتحادیه های فنی و استراتژیک را با بهترین تولید کنندگان قطعات خودرو در جهان توسعه دهیم تا بتوانیم نقشی برجسته در بازار جهانی لوازم جانبی خودرو داشته باشیم.

  بستن
شروع همکاری ای کی پی با مجموعه کارخانجات یوسفی
شروع همکاری ای کی پی با مجموعه کارخانجات یوسفی
شروع همکاری ای کی پی با مجموعه کارخانجات یوسفی (تولیدکننده صابون های گلیسیرینه) در جهت فروش داخل و همچنین صادرات به بازار های جهانی .
عقد قرارداد همکاری در حوزه فروش داخل و خارج از کشور مجموعه یوماسیل با مجموعه ای کی پی
عقد قرارداد همکاری در حوزه فروش داخل و خارج از کشور مجموعه یوماسیل با مجموعه ای کی پی
شرکت فردای سروش ایرانیان با پانزده محصول تولیدی خود در زمینه های محلول ضد عفونی بر پایه علم نانو و محصولات مراقبت از خودرو با برند یوماسیل در قفسه فروش عمده و همچنین صادرات به بازارهای بین المللی با مجموعه ای کی پی به مدت یکسال آغاز به همکاری نمود.