ویرا سگال کارو
ویرا سگال کارو
shop icon svg
 • تعداد بازدید : ۲۲۴۸ بار
امتیاز :
 • مسیر اختصاصی : اقصی نقاط جهان
 • آدرس : تهران-خیابان ولیعصر-بالاتر از میدان ونک -کوچه خلیل زاده-پلاک ۵۲
 • درباره ما : شرکت کشتیرانی امواج دریا متخصص در زمینه ارائه خدمات حمل و نقل دریایی و بندری به انواع کشتی های ایرانی و خارجی می با شد. با توجه به توسعه و پیشرفت در صنایع مختلف ایران همچنین بالا رفتن ظرفیت تولید بلاخص درصنعت پتروشیمی ، سیاست شرکت بر مبنای گسترش روابط با صاحبان کشتی ، صادرکنندگان و واردکنندگان قرار گرفته تا به اتکا به نیروی متخصص و کادر مجرب و با تجربه دراین شرکت ، انواع خدمات تخصصی دری ...
  بیشتر
 • درباره ما :

  شرکت کشتیرانی امواج دریا متخصص در زمینه ارائه خدمات حمل و نقل دریایی و بندری به انواع کشتی های ایرانی و خارجی می با شد.

  با توجه به توسعه و پیشرفت در صنایع مختلف ایران همچنین بالا رفتن ظرفیت تولید بلاخص درصنعت پتروشیمی ، سیاست شرکت بر مبنای گسترش روابط با صاحبان کشتی ، صادرکنندگان و واردکنندگان قرار گرفته تا به اتکا به نیروی متخصص و کادر مجرب و با تجربه دراین شرکت ، انواع خدمات تخصصی دریایی و بندری به کشتی های تانکر، باری، کانتینری و مسافربری در تمامی بنادر ایران و سکوهای نفتی در خلیج فارس، دریای عمان و خزر ارائه می‌شود.

  شرکت خدمات کشتیرانی امواج دریا بعنوان یک شرکت خصوصی و مستقل در زمینه خدمات رسانی در تمامی بنادر و ترمینال های نفتی و پتروشیمی به انواع کشتیهای تانکر شیمیایی و گازی، کشتیهای فله بر، کانتینری و سایر انواع کشتیها فعالیت می‌نماید.

  از ابتدای شروع فعالیت، دفاتر و شعب مستقل در کلیه بنادر و ترمینال های نفتی تأسیس شد. این شعب توسط پرسنل مجرب و کار آزموده و تحت نظر دفتر مرکزی مبادرت به ارائه کلیه خدمات دریای و بندری مورد نیاز کشتیهای تحت نمایندگی مینمایند.

  این شرکت با بیش از ۳۰ سال تجربه در امر خدمات رسانی به انواع کشتی‌ها و در سایه تلاش مسئولانه و صادقانه مدیریت و پرسنل متخصص و متعهد خویش موفق به جلب رضایت، اعتماد و حمایت تعداد کثیری از متولیان حمل و نقل دریایی بین المللی منجمله مالکین کشتی‌ها و طیف وسیعی از صادرکنندگان و وارد کنندگان خوشنام محلی و بین المللی شده است. عضویت موثر و فعال در مجامع معتبر بین المللی از جمله Bimco, Intertanko, EPCA از جمله سایر دستاوردهای شرکت میباشد.

  آقای محمد رضا خشوعی مدیر عامل و سهامدار اصلی، شرکت کشتیرانی امواج دریا را در سال ۱۳۶۱ تاسیس نمود. ایشان فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشددر رشته مدیریت حمل و نقل دریایی از دانشگاه دولتی نیویورک می باشد. ایشان همچنین دروره های متعدد حمل و نقل دریایی را در کشورهای انگلستان و امریکا گذرانده است.

  بستن