ایران بازدید
امتیاز دهید :
تعداد انتخاب هفته :
۰ *
ایران بازدید
 • بازرسی فنی کالا :

  بازرسی فنی کالا(قیر و کانتینرو فله و نفت و پتروشیمی )

 • آدرس : تهران- بزرگراه ستاری جنوب - خیابان پیامبر غربی - خیابان مطهری -کوچه چهارم غربی -پلاک ۲ -واحد ۴
 • درباره ما :
  شركت ايران بازديد در بيستم ارديبهشت‏ ماه ۱۳۶۸ تأسيس شده است . اين شركت از بدو فعاليت بعنوان كارگزار و دفتر ايراني شركت بازرسي .Intertek Group Plc در ليست شركتهاي مجاز به بازرسي در ايران قرار گرفته و عمده فعاليت آن بازرسي محموله هاي نفت خام ، گاز و پتروشيمي در بنادر ايران بوده است . از اسفند ماه سال ۱۳۷۹ شركت Caleb Brett Holdings Limited كه از شركتهاي وابسته به گروه .Intertek Group Plc است ، ب ...
  مشاهده بیشتر
 • درباره ما :

  شركت ايران بازديد در بيستم ارديبهشت‏ ماه ۱۳۶۸ تأسيس شده است . اين شركت از بدو فعاليت بعنوان كارگزار و دفتر ايراني شركت بازرسي .Intertek Group Plc در ليست شركتهاي مجاز به بازرسي در ايران قرار گرفته و عمده فعاليت آن بازرسي محموله هاي نفت خام ، گاز و پتروشيمي در بنادر ايران بوده است .

  از اسفند ماه سال ۱۳۷۹ شركت Caleb Brett Holdings Limited كه از شركتهاي وابسته به گروه .Intertek Group Plc است ، با سرمايه ‏گزاري و خريداري سهام شركت ايران بازديد ، سهامدار عمده این شرکت شد و به اين ترتيب شركت .Intertek Group Plc بعنوان بزرگترين مؤسسه فعال در زمينه Product and Commodities Testing در جهان، مديريت و نظارت فني عمليات شرکت ایران بازدید را بر عهده گرفت و عيناً ضوابط كيفي و استانداردهاي مورد قبول بين ‏المللي شركت مزبور را در این شرکت پیاده سازی و مدیریت کرد.

  با آغاز سال ۲۰۱۳ میلادی شرکت ایران بازدید پس در سالها همکاری موفق با شرکت Intertek، از این شرکت جدا شده و با بکار بستن تجارب ارزشمند همکاری با یکی از برترین شرکتهای بازرسی دنیا، به طور مستقل به فعالیت خود ادامه داد.
  از فوریه سال ۲۰۱۵ ایران بازدید با پیوستن به شبکه بین المللی بازرسی VERITEK، تحت نام و اعتبار شرکت VERITEK انگلستان فعالیت خود را ادامه میدهد.
  دفتر بازرسی بین المللی ایران بازدید در لندن واقع شده است و گواهینامه های بازرسی جهت ارائه به مشتریان بین المللی از کشور انگلستان و تحت نام VERITEK صادر میشود.

  بستن

AkP در جیب شما !