امتیاز :
 • آدرس : تهران- شهر جدید پرند- فاز۲ -بلوار جمهوری -بلوکc -ورودی برج سورن -واحد۱۰۱
 • درباره ما : شرکت حمل و نقل بین المللی پرشین کارگو با هدف ارائه راه حل های جامع حمل بارهای صادراتی، وارداتی و ترانزیت به شکل دریایی، زمینی، هوایی و ترکیبی، با هزینه مناسب و در سریع ترین زمان، با کادری مجرب و خبره در کلیه زمینه های حمل و نقل فعالیت خود را از سال ۱۳۵۰ آغاز نموده است.اعتقاد بنیانگذاران و مدیران این شرکت در طول این ۲۴ سال به اهمیت و تأثیر کیفیت خدمات و رضایت مشتری بوده و تأکید بر به کارگ ...
  بیشتر
 • درباره ما :

  شرکت حمل و نقل بین المللی پرشین کارگو با هدف ارائه راه حل های جامع حمل بارهای صادراتی، وارداتی و ترانزیت به شکل دریایی، زمینی، هوایی و ترکیبی، با هزینه مناسب و در سریع ترین زمان، با کادری مجرب و خبره در کلیه زمینه های حمل و نقل فعالیت خود را از سال ۱۳۵۰ آغاز نموده است.
  اعتقاد بنیانگذاران و مدیران این شرکت در طول این ۲۴ سال به اهمیت و تأثیر کیفیت خدمات و رضایت مشتری بوده و تأکید بر به کارگیری دانش روز در کلیه زمینه ها می باشد. همچنین با توجه به حساسیت و اهمیت موضوع حمل در مبادلات بین المللی و ماهیت پر تنش آن به عنوان آخرین زنجیره تجارت، شرکت پرشین کارگو کلیه تلاش خود را جهت کاهش این فشار از دوش مشتریان خود با ارائه اطلاعات در زمان مناسب و پیگیری-های مستمر، به کار بسته است.

  شرکت حمل و نقل بین المللی پرشین کارگو ،یک عرضه کننده برتر خدمات لجستیک و حمل و نقل بین المللی است، که از زمان تأسیس آن در ۱۳۵۰ ( با شماره ثبت ۴۹۵۹۹) با سابقه ای نزدیک به نیم قرن ،سعی در پشتیبانی از صنعت و بازرگانی در جابجایی کالاها از طریق حمل و نقل زمینی، هوایی، و دریایی و خدمات لجستیکی داشته است

  بستن
شروع همکاری ای کی پی با مجموعه کارخانجات یوسفی
شروع همکاری ای کی پی با مجموعه کارخانجات یوسفی
شروع همکاری ای کی پی با مجموعه کارخانجات یوسفی (تولیدکننده صابون های گلیسیرینه) در جهت فروش داخل و همچنین صادرات به بازار های جهانی .
عقد قرارداد همکاری در حوزه فروش داخل و خارج از کشور مجموعه یوماسیل با مجموعه ای کی پی
عقد قرارداد همکاری در حوزه فروش داخل و خارج از کشور مجموعه یوماسیل با مجموعه ای کی پی
شرکت فردای سروش ایرانیان با پانزده محصول تولیدی خود در زمینه های محلول ضد عفونی بر پایه علم نانو و محصولات مراقبت از خودرو با برند یوماسیل در قفسه فروش عمده و همچنین صادرات به بازارهای بین المللی با مجموعه ای کی پی به مدت یکسال آغاز به همکاری نمود.