ایکا
امتیاز دهید :
تعداد انتخاب هفته :
۰ *
ایکا
 • بازرسی فنی کالا :

  مواد معدنی

 • آدرس : تهران-خیابان آفریقا -بلوار آرش-شماره ۴
 • درباره ما :
   شرکت مهندسی و بازرسی فنی ایکا در سال ۱۳۶۹ با هدف طراحی، ساخت و تأمین قطعات یدکی ماشین آلات و تجهیزات مجتمع فولاد مبارکه تأسیس گردید. این شرکت از سال ۱۳۷۹ با تغییر زمینه فعالیت خود از ساخت قطعات به بازرسی فنی و مهندسی معکوس، همزمان اقدام به دریافت گواهی صلاحیت پایه یک بازرسی از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و پروانه بازرسی از سازمان ملی استاندارد ایران نمود. این شرکت با تجربه ای بیش از دو ...
  مشاهده بیشتر
 • درباره ما :

   شرکت مهندسی و بازرسی فنی ایکا در سال ۱۳۶۹ با هدف طراحی، ساخت و تأمین قطعات یدکی ماشین آلات و تجهیزات مجتمع فولاد مبارکه تأسیس گردید. این شرکت از سال ۱۳۷۹ با تغییر زمینه فعالیت خود از ساخت قطعات به بازرسی فنی و مهندسی معکوس، همزمان اقدام به دریافت گواهی صلاحیت پایه یک بازرسی از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و پروانه بازرسی از سازمان ملی استاندارد ایران نمود.

  این شرکت با تجربه ای بیش از دو دهه در ارائه خدمات مهندسی معکوس و تهیه دفترچه ها و دستورالعملهای ساخت قطعات یدکی در داخل کشور، بازرسی های پیش از حمل خارج از کشور، بازرسی های حین ساخت در داخل و خارج از کشور، آزمونهای غیر مخرب(NDT) و خوردگی و تهیه مدارک جوش (WPS)، یکی از معدود شرکت های تخصصی در زمینه ارائه تکنولوژی ساخت قطعات یدکی و بازرسی فنی می باشد. لازم به ذکر است سیستم و الزامات استاندارد ISO۱۷۰۲۰ در شرکت برقرار می باشد.

  شرکت ایکا از سال ۱۳۸۳ تا به حال دارای گواهینامه ISO۹۰۰۱ بوده و در سال ۱۳۹۲ گواهینامه یکپارچه مدیریت کیفیت، محیط زیست و ایمنی را اخذ نموده است. همچنین در راستای تحقق برنامه استراتژیک شرکت و پایش سیستماتیک رضایت کارفرمایان دو سیستم مدیریتی ISO ۱۰۰۰۲:۲۰۱۴ ,ISO ۱۰۰۰۴:۲۰۱۲ در شرکت استقرار دارد.

  بستن

AkP در جیب شما !