فرا دانش
امتیاز دهید :
تعداد انتخاب هفته :
۰ *
فرا دانش
 • بازرسی فنی کالا :

  مواد غذایی ،محصولات کشاورزي- نفت و مواد نفتی و پتروشیمی- مواد معدنی - کالاهاي مصرفی -کالاهاي صنعتی

 • آدرس : تهران – خیابان کریمخان زند – خیابان استاد نجات اللهی – نبش کوچه الهی – پلاک ۲۶۴ – واحد ۲۰۲
 • درباره ما :
  شرکت خدمات بازرسی فرادانش از سال۱۳۷۴ فعالیت خود را در زمینــه ارائه خدمات مهندسی کیفیت آغاز نموده است .این شرکت دارای کادری متشکل از مهندسین و کارشناسان می باشد و همچنین در سیستم داخلی شرکت جهت تضمین خدمات بازرسی ارائه شده به مشتری ( در چهار چوب اصل مشتری مداری، راز داری، استقلال و بی طرفی ) اقدام به استقرار سیستم مدیریت کیفیت بر اساس استاندارد ISO ۹۰۰۱:۲۰۱۵  و INSO۱۷۰۲۰:۱۳۹۲  نموده است ...
  مشاهده بیشتر
 • درباره ما :

  شرکت خدمات بازرسی فرادانش از سال۱۳۷۴ فعالیت خود را در زمینــه ارائه خدمات مهندسی کیفیت آغاز نموده است .

  این شرکت دارای کادری متشکل از مهندسین و کارشناسان می باشد و همچنین در سیستم داخلی شرکت جهت تضمین خدمات بازرسی ارائه شده به مشتری ( در چهار چوب اصل مشتری مداری، راز داری، استقلال و بی طرفی ) اقدام به استقرار سیستم مدیریت کیفیت بر اساس استاندارد ISO ۹۰۰۱:۲۰۱۵  و INSO۱۷۰۲۰:۱۳۹۲  نموده است .

  شرکت خدمات بازرسی فرادانش به مشتریان خود خدمات با کیفیت بالا و در اسرع وقت و با حفظ رازداری، استقلال و بی طرفی ارائه می دهد. هدف ما ارائه خدمات بی نقص با توجه به جزئیات درخواست مشتری می باشد.

  ما همواره خود را شریک تجاری مشتریانمان می دانیم و همواره سعی می کنیم ریسک آنان را در تولید و تجارت با استفاده از قوانین بین المللی و کیفیت و نوآوری در کار بکاهیم.

  این شرکت با داشتن تاییدیه از اداره استاندارد و بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران همواره آماده ارائه خدمات کیفی به شرکت های ایرانی و خارجی در زمینه های زیر می باشد.

  بستن

محصــولات
AkP در جیب شما !