shop icon svg
 • تعداد بازدید : 134 بار
امتیاز :
 • گمرک تحت پوشش : گمرکات تهران-گمرکات جنوب
 • کالاهای تخصصی : خودروهای سواری سبک و سنگین روز دنیا
 • آدرس : تهران- بلوارکشاورز- تقاطع فلسطین شمالی – کوچه راد- ساختمان راد- طبقه ۴ – واحد ۹
 • درباره ما : گروه بازرگانی کیان ترخیص کارگزار رسمی گمرک ایران با شماره مجوز ۳۲۷۵۵ از (گمرک جمهوری اسلامی ایران)حضور موفق خود را در این عرصه از سال ۱۳۷۲ به طور گسترده و تخصصی در زمینه اجرای تشریفات بازرگانی خارجی و ترخیص کالاهای وارداتی به کشور آغاز نموده است.این مجموعه با بهره گیری از تیمی حرفه ای و فعال،قادر به ارائه ی به روزترین راهکارهای تخصصی و تکنیکی واردات از خرید تا تحویل کالا و ارائه گزارشات ...
  بیشتر
 • درباره ما :

  گروه بازرگانی کیان ترخیص کارگزار رسمی گمرک ایران با شماره مجوز ۳۲۷۵۵ از (گمرک جمهوری اسلامی ایران)حضور موفق خود را در این عرصه از سال ۱۳۷۲ به طور گسترده و تخصصی در زمینه اجرای تشریفات بازرگانی خارجی و ترخیص کالاهای وارداتی به کشور آغاز نموده است.

  این مجموعه با بهره گیری از تیمی حرفه ای و فعال،قادر به ارائه ی به روزترین راهکارهای تخصصی و تکنیکی واردات از خرید تا تحویل کالا و ارائه گزارشات مستند روزانه،آمادگی خود را جهت عقد قرارداد با تولید کنندگان ،واردکنندگان ،نمایندگی های محترم ، شرکت ها و اشخاص حقیقی اعلام می دارد.

  تخصص ما کوتاه نمودن زمان عملیات گمرکی می باشد.
  فعالیت گسترده این شرکت شامل طیف وسیعی از ترخیص محموله های وارداتی بخش های صنعتی شامل: ماشین آلات-خط تولید-مواداولیه - مواد شیمیایی - تجهیزات (پزشکی-آزمایشگاهی)- صنایع پتروشیمی - خودروهای وارداتی و... میباشد.

  بستن
خدمات
ترخيص کالا-گمرکات جنوب
ترخیص کالا-گمرکات تهران
واردات خودرو
گشایش اعتبار اسنادی/حواله ارزی
ثبت سفارش بازرگانی
ترخیص خودرو