shop icon svg
 • تعداد بازدید : 430 بار
امتیاز :
 • مسیر اختصاصی : اروپا-آفریقا-چین-آسیای میانه-انگلیس-آسیای شرقی-حوزه خلیج فارس
 • آدرس : تهران-خیابان توانیر-خیابان نظامی گنجوی-نبش کوچه پیوند-پلاک ۳-طبقه ۲-واحد ۳۶
 • درباره ما : شرکت حمل و نقل بین المللی بهروش سریع به شماره ثبت ۱۲۹۳۴۵ دارای مجوز رسمی از وزارت راه و ترابری و گمرک ایران در سال ۱۳۷۶/۱/۱۷ تاسیس و فعالیت خود را در زمینه حمل و نقل بین المللی به صورت گسترده در اقصی نقاط جهان اعم از کشورهای اروپایی،آسیایی و آفریقایی زیر نظر انجمن شرکتهای حمل و نقل بین المللی ایران و انجمن جهانی IRU آغاز نمود.این شرکت با بهره گیری از پرسنل و کادری مجرب با عضویت در شبکه ج ...
  بیشتر
 • درباره ما :

  شرکت حمل و نقل بین المللی بهروش سریع به شماره ثبت ۱۲۹۳۴۵ دارای مجوز رسمی از وزارت راه و ترابری و گمرک ایران در سال ۱۳۷۶/۱/۱۷ تاسیس و فعالیت خود را در زمینه حمل و نقل بین المللی به صورت گسترده در اقصی نقاط جهان اعم از کشورهای اروپایی،آسیایی و آفریقایی زیر نظر انجمن شرکتهای حمل و نقل بین المللی ایران و انجمن جهانی IRU آغاز نمود.

  این شرکت با بهره گیری از پرسنل و کادری مجرب با عضویت در شبکه جهانی فورواردری FWN افتخار دارد که سرویس های مناسب و با کیفیت حمل زمینی،دریایی،هوایی و همچنین حمل چند وجهی با پیشرفته ترین روش های حمل و نقل بین المللی در اختیار مشتریان گرامی بگذارد.

  سیاست مدیران این شرکت در درجه اول رضایت مشتریان است و این امر با ارایه نرخ های رقابتی و با صرفه،سرویس های سریع و با کیفیت و دقت امکان پذیر است.

  کارکنان شرکت حمل و نقل بین المللی بهروش سریع بر این باورند که صداقت،تواضع،رعایت ادب،احترام و تکریم توام با رفتاری صمیمانه و دوستانه را سرلوحه کار خویش قرار دهند و با وقت شناسی و حفظ اسرار و اطلاعات مشتریان ، ارائه خدمات مطلوب و بهینه را به انجام برسانند چرا که جلب اعتماد مشتریان بزرگترین پشتوانه هر فعالیتی است.

  اطلاعات عمومی حمل و نقل بین المللی را در ویکی پدیا ببینید

  بستن
خدمات
حمل و نقل زمینی
حمل و نقل هوایی
حمل و نقل دریایی
ترانزیت
مشاوره رایگان