صرافی ادیب
امتیاز دهید :
تعداد انتخاب هفته :
۰ *
صرافی ادیب
 • آدرس : تهران-تقاطع ولیعصر ومیرداماد-مرکز خرید اسکان -پلاک ۲۵
 • درباره ما :
  صرافی ادیب با بیش از سی سال تجربه در بازار ارز و سکه ، فعالیت خود را از سال ۱۳۶۲ آغاز نمود . محمد ادیب زاده ، مدیر عامل صرافی ادیب ، از ۱۸ سالگی به همراه پدر در صنف صرافی و مسکوکات طلا شروع به کار کرد .اولین صرافی خود را در سال ۱۳۶۷ در خیابان فردوسی افتتاح کرده و به فاصله یک سال (۱۳۶۸) ، صرافی ادیب اسکان به عنوان اولین صرافی در مرکز خرید اسکان شروع به کار نمود . این صرافی به عنوان اولین صرافی مجهز ...
  مشاهده بیشتر
 • درباره ما :

  صرافی ادیب با بیش از سی سال تجربه در بازار ارز و سکه ، فعالیت خود را از سال ۱۳۶۲ آغاز نمود . محمد ادیب زاده ، مدیر عامل صرافی ادیب ، از ۱۸ سالگی به همراه پدر در صنف صرافی و مسکوکات طلا شروع به کار کرد .اولین صرافی خود را در سال ۱۳۶۷ در خیابان فردوسی افتتاح کرده و به فاصله یک سال (۱۳۶۸) ، صرافی ادیب اسکان به عنوان اولین صرافی در مرکز خرید اسکان شروع به کار نمود . این صرافی به عنوان اولین صرافی مجهز به سیستم های کامپیوتری با سرعت و دقت بیشتر امور مشتریان را به نحو احسن انجام میداد .
  ایشان سال ۱۳۷۰ به عنوان جوانترین صراف در سن ۲۷ سالگی از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران مجوز دریافت کرد و تا کنون از مورد اعتمادترین صرافان نزد بانک مرکزی شناخته شده است .
  شعب بعدی صرافی ادیب به دلیل لطف و محبت زیاد مشتریان گرامی ،  در خیابان میرداماد و خیابان سعادت آباد به ترتیب در سالهای ۱۳۸۷ و ۱۳۸۸ تأسیس گردیدند .
  محمد ادیب زاده از مؤسسین کانون صرافان ایران بوده و تا کنون صمیمانه این مجمع را همراهی کرده است .

  بستن

AkP در جیب شما !