صرافی نیکان
امتیاز دهید :
تعداد انتخاب هفته :
۰ *
صرافی نیکان
 • آدرس : تهران، خیابان ولیعصر، ابتدای خیابان میرداماد، سـاخـتـمان اســکـان، طـبـقه زیر همکف ، پلاک ۲۸
 • درباره ما :
  صرافی نیکان از سال ۱۳۶۷ در خیابان جمهوری اسلامی چهار راه استانبول پاساژ گلشن طبقه اول شماره ۳۶ تآسیس گردید ، که بعدها به طبقه همکف پلاک ۲و  پلاک  ۱۰ و ۱۲ انتقال یافت و فعالیت داشت ، و به لحاظ حسن شهرت و نام معتبر که داشت موفق به دریافت مجوز شعبه از بانک مرکزی گردید وشروع کار این  شعبه را در ساختمان تجاری اسکان آغاز کرد و تا سال ۱۳۹۰ به فعالیت خود ادامه داد .  شایان ذکر است در ط ...
  مشاهده بیشتر
 • درباره ما :

  صرافی نیکان از سال ۱۳۶۷ در خیابان جمهوری اسلامی چهار راه استانبول پاساژ گلشن طبقه اول شماره ۳۶ تآسیس گردید ، که بعدها به طبقه همکف پلاک ۲و  پلاک  ۱۰ و ۱۲ انتقال یافت و فعالیت داشت ، و به لحاظ حسن شهرت و نام معتبر که داشت موفق به دریافت مجوز شعبه از بانک مرکزی گردید وشروع کار این  شعبه را در ساختمان تجاری اسکان آغاز کرد و تا سال ۱۳۹۰ به فعالیت خود ادامه داد .  
  شایان ذکر است در طول فعالیت ۲۳ سال موفق به دریافت لوح بهترین مشتری بانک ملی و توسعه صادرات ایران شعب مرکزی گردید.
  و همچنین در بانک ملی شعبه مناطق آزاد قشم ، بانک توسعه صادرات شعبه مناطق آزاد کیش ، بانک مسکن شعبه مناطق آزاد کیش  بهترین مشتری در سال های ۸۵ تا ۹۰ بوده است .
  از سال ۱۳۹۰ به دلیل نوسانات شدید و اعمال تحریم ها فعالیت خود را متوقف نمود و در سال ۱۳۹۵ مجدداً فعالیت خود را در ساختمان اسکان طبقه زیر همکف پلاک ۲۸ از سر گرفت .
           صرافی نیکان  ارائه دهنده بهترین خدمات به مشتریان گرامی میباشد .همچنین ما با همکاری کارپردازان  با تجربه خود در دبی و کویت ، ترکیه ، مالزی ،هنگ کنگ  حوالجات شما را با کمترین هزینه و سریع ترین زمان به سراسراروپا ، آمریکا و خاورمیانه  انتقال می دهیم .


  بستن

AkP در جیب شما !