گروه بین المللی صرافی سفیر
امتیاز دهید :
تعداد انتخاب هفته :
۰ *
گروه بین المللی صرافی سفیر
 • آدرس : تهران، خیابان مطهری، نرسیده به سهروردی، پلاک۱۲۲
 • درباره ما :
  (شرکت تضامنی دکتر محمد زاغی و شرکاء) دارای مجوز رسمی تاسیس صرافی از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران با حدود ۱۷ سال تجربه در زمینه خدمات ارزی و دارای مجوز رسمی از کشور استرالیا و همچنین مجوز رسمی Western Union و تاسیس بیش از ۳۰ شعبه در سرتاسر دنیا (استرالیا، انگلستان، کانادا، دانمارک، آلمان، هلند، یونان، آمریکا، سوئد، ترکیه، دبی، عراق، یونان، بحرین، سوریه، لبنان، عربستان، اردون، مصر و …) با س ...
  مشاهده بیشتر
 • درباره ما :

  (شرکت تضامنی دکتر محمد زاغی و شرکاء) دارای مجوز رسمی تاسیس صرافی از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران با حدود ۱۷ سال تجربه در زمینه خدمات ارزی و دارای مجوز رسمی از کشور استرالیا و همچنین مجوز رسمی Western Union و تاسیس بیش از ۳۰ شعبه در سرتاسر دنیا (استرالیا، انگلستان، کانادا، دانمارک، آلمان، هلند، یونان، آمریکا، سوئد، ترکیه، دبی، عراق، یونان، بحرین، سوریه، لبنان، عربستان، اردون، مصر و …) با سابقه درخشان خود و آینده روشن، افتخار خدمت رسانی به مشتریان محترم باشد.
  لذا به منظور ایجاد تنوع بیشتر در خدمات ارزی و پاسخگویی به نیاز تمامی افراد به این گونه خدمات، تلاش گسترده ای را در جهت توسعه خدمات خود به عمل آورده است و در این راستا مبنی بر انجام عملیات خرید و فروش نقدی ارز و انتقال وجوه و انجام حوالجات بانکی ارزی (خرید و فروش الکترونیکی ارز) سعی بر بهبود ارائه خدمات به مشتریان محترم داشته است. همچنین صرافی سفیر اقدام به خرید و فروش سکه بانکی با هولوگرام امنیتی برای اولین بار در ایران نموده است. ‹‹ ارسال به هر نقطه از تهران در کمترین زمان »
  افق های وسیع تر. گروه بین المللی صرافی سفیر.
  صرافی سفیر توانایی منطقه ای خود را از طریق یک استراتزی توسعه طلبی که تا ان سوی خاورمیانه و فراتر از ان وسعت یافته است ءبه حداکثر می رساند صرافی سفیر نه تنها بزرگترین صرافی کشور از لحاظ دارایی است بلکه فعالیت های منطقه ای خود را با بیش قدمی ها و ابتکارات مختلف ازا فغانستان تا عراق و دبی در خلیج فارس و استرلیا و امریکا و اروبا گسترده است.
  صرافی سفیر تاسیس صرافی جدید در قطر در اوایل امسال که یک سرمایه گذای موفق و امیدوار است که یک شعبه در مصر می باشد . صرافی سفیر در نظر دارد علاوه بر دو شعبه در امارات متحده عربی. شعبی نیز در باکستان . عربستان سعودی و کویت دایر کند . بخش مهمی از سیاست گسترش منطقه ای صرافی سفیر از طریق مرکز مالی بین المللی دبی انجام می بذیرد.

  بستن

AkP در جیب شما !