shop icon svg
امتیاز :
 • آدرس : تهران-خیابان شهید بهشتی - نرسیده به سینما آزادی - پلاک ۲۸۷
 • درباره ما : شرکت صرافی سینا ( سهامی خاص ) در اجـرای دستور العمل صدور مجوز تأسیس و نحوه فعالیت صرافی­های متعلق به بانک­ها و مؤسسات اعتباری غیربانکی مجاز مصوب مورخ ۲۵/۱۱/۱۳۸۲ شورای پول و اعتبار و مجوز شماره ۲۱۷۸۷۶ مورخ ۱۷/۰۸/۱۳۹۱ اداره مجوزهای بانکی بانک مرکزی ، تأسیس و در تاریخ ۱۴/۰۵/۱۳۹۱ تحت شماره ۴۲۸۶۹۵ و شناسه ملی ۱۰۳۲۰۸۱۰۸۳۰ در اداره ثبت شرکت­ها و مؤسسات غیرتجاری تهران به ثبت رسیده اس ...
  بیشتر
 • درباره ما :

  شرکت صرافی سینا ( سهامی خاص ) در اجـرای دستور العمل صدور مجوز تأسیس و نحوه فعالیت صرافی­های متعلق به بانک­ها و مؤسسات اعتباری غیربانکی مجاز مصوب مورخ ۲۵/۱۱/۱۳۸۲ شورای پول و اعتبار و مجوز شماره ۲۱۷۸۷۶ مورخ ۱۷/۰۸/۱۳۹۱ اداره مجوزهای بانکی بانک مرکزی ، تأسیس و در تاریخ ۱۴/۰۵/۱۳۹۱ تحت شماره ۴۲۸۶۹۵ و شناسه ملی ۱۰۳۲۰۸۱۰۸۳۰ در اداره ثبت شرکت­ها و مؤسسات غیرتجاری تهران به ثبت رسیده است و از تاریخ ۲۹ آبان ۱۳۹۱ فعالیت رسمی خود را آغاز نموده است . مرکز اصلی شرکت در تهران واقع در خیابان شهید  بهشتی – نرسیده به سینما آزادی پلاک ۲۸۷ می­باشد .
  فعالیت اصلی شرکت :
  موضوع فعالیت شرکت براساس ماده ۲ اساسنامه به شرح ذیل می­باشد . خرید و فروش نقدی ارز و مسکوک طلا و نقره – نقل و انتقال ارز در چارچوب مقررات ارزی از جمله انجام عملیات مربوط به حواله­های ارزی از طریق بانک­ها و مؤسسات اعتباری دارای مجوز از بانک مرکزی – ارائه خدمات ارزی برون مرزی از طریق کارگزاران مجاز خارج از کشور ( فروش ارز به متقاضیان داخل کشور به گونه­ای که معادل ریالی ارز در ایران به صرافی داده شود و در کشور دیگر توسط کارگزار به همان شخص یا اشخاص دیگر ، طبق توافق ، ارز پرداخت و یا به حساب بانکی آنها واریز شود .پرداخت ارز به کارگزار توسط متقاضیان خارج از کشور و پرداخت معادل ریالی آن به صورت وجه نقد و یا واریز به حساب بانکی به همان شخص و یا اشخاص ثالث توسط صرافی در ایران طبق توافق ) .
  اهداف و خدمات کلی شرکت­ :
  در تکمیل زنجیره خدمات رسانی به گروه سینا و مشتریان ، شرکت صرافی سینا خدمات زیر را به مشتریان ارائه می­دهد :
  ٭ ارائه کلیه خدمات خرید و فروش ارز و مسکوکات
  ٭ خرید حواله ارزی
  ٭ نقل و انتقال ارز در داخل و خراج از کشور از طریق صدور حواله
  ٭ ارائه خدمات مشاوره­ای حضوری و غیر حضوری
  همچنین این شرکت در نظر دارد در آینده نزدیک در زمینه نقل و انتقال حواله های داخلی ارزی بین بانکی فعالیت خود را گسترده نماید .

  بستن

پیشنهاد ای کی پی

عقد قرارداد همکاری در فروش مجموعه هنر ایران زمین با ای کی پی
عقد قرارداد همکاری در فروش مجموعه هنر ایران زمین با ای کی پی
عقد قرارداد مجموعه هنر ایران زمین با ای کی پی در زمینه ی فروش عمده در داخل و همچنین عرضه صنایع دستی به کشورهای خارجی
فروشگاه آنلاین ای کی پی(اولین فروشگاه B to B در جهان)
فروشگاه آنلاین ای کی پی(اولین فروشگاه B to B در جهان)
فروشگاه آنلاین ای کی پی(اولین فروشگاه B to B در جهان) امکان خرید و فروش کلان در حوزه بازار داخلی و خارجی را برای تولیدکنندگان در همه دسته های تولیدی را فراهم کرده است.
شروع همکاری مجموعه ترمه رضایی یزد با مجموعه ای کی پی
شروع همکاری مجموعه ترمه رضایی یزد با مجموعه ای کی پی
شروع همکاری مجموعه ترمه رضایی یزد در زمینه تولید صنایع دستی با مجموعه ای کی پی در حوزه فروش کلان در داخل کشور وصادرات به بازار بین المللی.