صرافی بهمنی
امتیاز دهید :
تعداد انتخاب هفته :
۰ *
صرافی بهمنی
 • لینک آپارات : https://www.aparat.com/sarafibahmani
 • آدرس : تهران، خیابان شریعتی، نبش میرداماد، ساختمان ۲۰۰۰، صرافی بهمنی
 • درباره ما :
  صرافی بهمنی با نام تجاری صرافی پارسیان در کشور مالزی فعالیت خود را از سال ۱۳۸۵ آغاز کرده است. امروز صرافی پارسیان به عنوان بزرگترین صرافی ایرانی در مالزی با ۲ شعبه در مناطق امپنگ و مونت کیارا در حال ارایه خدمات ارزی به هموطنان عزیز می باشد.تجربه‌ی ۱۰ ساله‌ی ما در زمینه‌‌ی راهکارهای جامع و سریع انتقال پول، سیستم های نوین مدیریتی و برنامه ریزی در جهت پیوند تکنولوژی با سیستم های ا ...
  مشاهده بیشتر
 • درباره ما :

  صرافی بهمنی با نام تجاری صرافی پارسیان در کشور مالزی فعالیت خود را از سال ۱۳۸۵ آغاز کرده است. امروز صرافی پارسیان به عنوان بزرگترین صرافی ایرانی در مالزی با ۲ شعبه در مناطق امپنگ و مونت کیارا در حال ارایه خدمات ارزی به هموطنان عزیز می باشد.
  تجربه‌ی ۱۰ ساله‌ی ما در زمینه‌‌ی راهکارهای جامع و سریع انتقال پول، سیستم های نوین مدیریتی و برنامه ریزی در جهت پیوند تکنولوژی با سیستم های انتقال وجه، مسیر پیشرفت ‌مان را هموار کرده است. همچنین این شرکت با به كارگيري نيروهاي متخصص و مجرب در امر اطلاع رساني و انجام خدمات ارزی با استفاده از استانداردهای جهانی و ارائه بهترین و ارزانترین راه های ارسال وجه بانکی فعالیت خود را گسترش داده است.
  همچنین مفتخریم با اخذ مجوز فعالیت از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران با نام شرکت تضامنی صرافی مصطفی بهمنی نژاد و شرکا و با نام تجاری صرافی بهمنی به عنوان اولین صرافی دارای سیستم الکترونیک آنلاین و هوشمند جهت ثبت درخواست حواله، در جهت رفاه، امنیت و سهولت حال مشتریان، خدمات خود را ارایه دهد.

  بستن

AkP در جیب شما !