امتیاز :
 • آدرس : تهران-خیابان ولیعصر -نرسیده به سه راه توانیر-مجتمع تجاری اداری طلوع-طبقه همکف -پلاک ۶
 • درباره ما : شرکت تضامنی مریم آذر بهرام وشرکاء (سهامی خاص) در تاریخ ۱۳۹۴/۱۱/۱۴ بر اساس مجوز شماره ۳۳۳۲۵۳ بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران تحت شماره ۴۸۵۴۷۱ در اداره کل ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری به ثبت رسیده و فعالیت خود را تحت نظارت بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران از تاریخ ۱۳۹۴/۱۰/۲۲ آغاز نموده است.صرافی کارا با به کارگیری نیروی متخصص و استفاده موثر از سیستم های نوین فناوری اطلاعات سعی در ارائه خدمات ...
  بیشتر
 • درباره ما :

  شرکت تضامنی مریم آذر بهرام وشرکاء (سهامی خاص) در تاریخ ۱۳۹۴/۱۱/۱۴ بر اساس مجوز شماره ۳۳۳۲۵۳ بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران تحت شماره ۴۸۵۴۷۱ در اداره کل ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری به ثبت رسیده و فعالیت خود را تحت نظارت بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران از تاریخ ۱۳۹۴/۱۰/۲۲ آغاز نموده است.
  صرافی کارا با به کارگیری نیروی متخصص و استفاده موثر از سیستم های نوین فناوری اطلاعات سعی در ارائه خدمات دقیق و سریع به مشتریان محترم خود دارد .
  پرسنل صرافی کارا هر یک در فیلد کاری خود دارای چندین سال سابقه کاری درخشان بوده و رضایتمندی مشتری هدف مشترک این تیم می باشد.

  بستن
شروع همکاری ای کی پی با مجموعه کارخانجات یوسفی
شروع همکاری ای کی پی با مجموعه کارخانجات یوسفی
شروع همکاری ای کی پی با مجموعه کارخانجات یوسفی (تولیدکننده صابون های گلیسیرینه) در جهت فروش داخل و همچنین صادرات به بازار های جهانی .
عقد قرارداد همکاری در حوزه فروش داخل و خارج از کشور مجموعه یوماسیل با مجموعه ای کی پی
عقد قرارداد همکاری در حوزه فروش داخل و خارج از کشور مجموعه یوماسیل با مجموعه ای کی پی
شرکت فردای سروش ایرانیان با پانزده محصول تولیدی خود در زمینه های محلول ضد عفونی بر پایه علم نانو و محصولات مراقبت از خودرو با برند یوماسیل در قفسه فروش عمده و همچنین صادرات به بازارهای بین المللی با مجموعه ای کی پی به مدت یکسال آغاز به همکاری نمود.