shop icon svg
 • تعداد بازدید : ۹۵۶ بار
امتیاز :
 • مسیر اختصاصی : ایتالیا، آلمان، ترکیه، روسیه
 • آدرس : تهران-خیابان کریم خان زند-خیابان عضدی-پلاک ۴۰-طبقه سوم-واحد ۳۲
 • درباره ما : احتراما، بدینوسیله ‌به استحضار میرساند شرکت حمل و نقل بین المللی پارسیان پیک با بیش از دو دهه فعالیت در امر حمل و نقل بین المللی کالا به صورت کریر و فوروارداری با کادری مجرب و متخصص و دارا بودن  شعب و نمایندگیهای متعهد در داخل و خارج از کشور آمادگی خود را جهت حمل محمولات صادراتی ، وارداتی و ترانزیت شما اعلام میدارد.سرویس های شرکت:۱-سرویس حمل کامیون مستقیم :این شرکت با داشتن کام ...
  بیشتر
 • درباره ما :

  احتراما، بدینوسیله ‌به استحضار میرساند شرکت حمل و نقل بین المللی پارسیان پیک با بیش از دو دهه فعالیت در امر حمل و نقل بین المللی کالا به صورت کریر و فوروارداری با کادری مجرب و متخصص و دارا بودن  شعب و نمایندگیهای متعهد در داخل و خارج از کشور آمادگی خود را جهت حمل محمولات صادراتی ، وارداتی و ترانزیت شما اعلام میدارد.
  سرویس های شرکت:
  ۱-سرویس حمل کامیون مستقیم :
  این شرکت با داشتن کامیونهای تحت پوشش ایرانی "چادری ,یخچالی ,کفی و کمرشکن "و امکان استفاده از کامیونهای خارجی ، حمل محمولات صادراتی و وارداتی شما را با بهترین نحو امکان پذیر مینماید .
  ۲-سرویس حمل گروپاژ:
  امکانات وسیع نمایندگی های این شرکت در کلیه کشور های جهان (ایتالیا، آلمان، ترکیه، روسیه و...)این امکان را برای ما فراهم ساخته تا نسبت به جمع آوری و حمل کالا های گروپاژ شما در کوتاهترین زمان ممکن اقدام نمائیم .
  ۳-سرویس کشتی و ریل :
  حمل کالا بصورت فله ،کانتینری از بنادر عمده اروپایی و آسیایی با استفاده از خطوط کشتیرانی و خط آهن کشورهای مشترک المنافع به مقاصد ورودی ایران .
  ۴- سرویس مستقیم بارگیری :
  شامل حمل از کلیه مبادی اروپائی و آسیایی از محل کارخانه فروشنده یا در صورت وجود خط آهن از نزدیکترین ایستگاه از دو مسیر ترکیه و کشورهای مشترک المنافع به مقاصد  گمرکات ورودی و گمرکات مقصد در ایران .
  ۵- سرویس کشتیرانی مستقیم :
  حمل محمولات از کلیه بنادر بین المللی با استفاده از نمایندگی های خطوط کشتیرانی معتبر بصورت کانتینری و فله به مقصد بنادر ایران و امارات , ترکیه و عراق.
  ۶- حمل محمولات صادراتی :
  حمل انواع محمولات صادراتی توسط کشتی، واگن و  کامیونهای ایرانی و خارجی به کلیه مقاصد اروپائی و آسیایی در حداقل زمان ممکن .
  ۷- بیمه حمل و ترخیص کالا  :
  بمنظور بوجود آمدن امکانات بیشتر ، این شرکت انجام امور مربوط به بیمه و ترخیص کالای شما را با معرفی مشاورین خود در این زمینه پذیرا میباشد.
  ۸- ترانزیت داخلی و خارجی:
  ترانزیت نمودن محمولات ازمبادی ورودی به گمرکات مجاز کشور یا کشورهای ثالث.

  بستن