دربـــاره AKP
دربـــاره AKP

ای کی پی (Ariyan Kamali s project) این وب سایت متعلق به آریان کمالی دولت آبادی است و با سرمایه شخصی ساخته شده و بالغ بر ۱۰۰۰۰ مجموعه بازرگانی در این وب سایت به ثبت رسیده است.
ای کی پی به منظور ملحق شدن کشور عزیزمان ایران به تجارت الکترونیک شکل گرفته است و باعث افتخار ماست که اعلام کنیم ای کی پی اولین برنامه جامع بازرگانی و وبسایت در حوزه تجارت الکترونیک و کسب و کار است که هیچگونه مشابه داخلی و حتی خارجی ندارد.
اهدافی که ای کی پی دنبال می کند به شرح ذیل می باشد:
۱-گردآوری بانک اطلاعات جامع از همه کسب و کارهایی که به هر نحوی با تجارت و دنیای بازرگانی ارتباط دارد اعم از شرکت های حمل و نقل بین المللی،بازرگانی ها،ترخیص کاران،بازرسی،بیمه،بانک ها و فروشگاه ها با امکان دسته بندی دقیق و تخصصی آن ها.
۲-همه کسب و کارهایی که به نوعی در کشور عزیزمان ایران با تجارت جهانی مرتبط هستند دارای یک صفحه رسمی می شوند تا بتوانند محصولات و خدمات خود را در معرض دید مشتریان خود به نمایش بگذارند.
۳-ای کی پی در راستای اشتغال زایی و افزایش تولید ملی و همچنین بهبود بخشیدن به امر صادرات به کشورهای همسایه همواره می کوشد تا بتواند جایگاه صادرات ایران را در جوامع بین المللی بهبود بخشد.
۴-ای کی پی کیفیت بالا و نرخ های رقابتی در محصولات و خدمات و همچنین رضایت بخضی از این معامله را برای مصرف کننده به ارمغان می آورد.
۵-تلاش در تغییر شیوه سنتی کسب و کارها و تغییر آن به شیوه مدرن و کار آمد در عصر حاضر در راستای تجارت جهانی در سرلوحه اهداف ای کی پی قرار دارد.
۶-ایجاد یک شبکه قدرتمند تجاری و فضای معاملاتی ایمن و آسان در قلمرو کشور و رونق بازار داخلی کشور مابین شهر های کوچک و بزرگ.
۷-امنیت در فضای خرید و فروش کالا یا خدمات بین فروشنده و خریدار.
۸-ارزیابی و سنجش دقیق بازار هدف به صورت بازاریابی آنلاین،سریع و بدون هزینه برای بازرگانان عزیز.
۹-نشر آگهی های مفید تجاری جهت جذب نیروی مستعد و کار آمد.
۱۰-معرفی بهترین شرکت ها و فروشگاه ها بر اساس ارزیابی کمی و کیفی کالا و یا خدمات ارائه شده به مشتریان در دسته خود در بخش انتخاب هفته ای کی پی.
۱۱-معرفی محصولات جدید و یا خدمات نوین که در بازار کسب و کار داخلی مطرح می شوند برای به روز بودن مصرف کنندگان.
۱۲-ای کی پی به کاربران این امکان را می دهد که کالا و خدمات خود را در تمام سال و هر لحظه با نرخ رقابتی در قسمت حراجی های ای کی پی به نمایش بگذارند.

۱۳-تجارت بی واسطه برای تشویق عموم صاحبان کسب و کار و حذف واسطه گران شعار اصلی ای کی پی است.

در پایان امیدوارم که این وبسایت نیاز جامعه بازرگانی را تا حدودی مرتفع کند .ای کی پی از هرگونه سرمایه گذاری استقبال می کند

قوانین و مقررات

در نظر داشته باشید، به منظور تسهیل وایجاد صفحه شخصی مجموعه های دارای کسب و کار، ای کی پی شو ممکن است در مواردی بر اساس قوانین، متن یا عنوان تصاویر محصول یا خدمات شما را به طور جزئی تغییر دهد. همچنین ای کی پی شو مجاز است هرگونه پیام، آگهی و یا عکسی که به این سایت ارسال می‌کنید یا هر حساب کاربری و اطلاعات دیگری که مربوط به شما یا ایجاد شده توسط شما باشد را هر زمان و به هر شکلی که ضروری بداند غیر فعال نماید.
 چنانچه از ناحیه مراجع ذیصلاح قانونی دستور حذف تصاویر محصول یا خدمات و یا صفحه شخصی مجموعه مورد نظر صادر شده باشد، ای کی پی شو فوراً اقدام به حذف می‌نماید. همچنین در صورتی که گزارش تخلف کاربران نسبت به آگهی و یا تصاویر محصولا و خدمات و یا صفحه شخصی مجموعه ای بیشتر از ۵ مورد باشد، ای کی پی شو به صلاحدید خود ممکن است اقدام به حذف و یا غیر فعال سازی صفحه مورد نظر نماید. در دو فرض اخیر ای کی پی شو هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال بازپرداخت هزینه‌های پرداختی بابت آگهی حذف شده به کاربر ندارد.
پاره ای از قوانین ای کی پی شو به شریح ذیل می باشد:

۱-ای کی پی شو هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال بازپرداخت هزینه‌های پرداختی بابت آگهی حذف شده به کاربر ندارد مگر آن که دو طرف معامله تجاری با توافق بین خود ای کی پی شو را به عنوان ضمانت کننده این معامله انتخاب نمایند و درخواست خود را به آدرس پست الکترونیکی info@AKPSHO.COM ارسال نمایند.
۲-تصاویر محصولات و یا خدمات و همچنین ثبت آگهی ها و حراجی ها میبایست مطابق با موازین و مقررات جمهوری اسلامی ایران باشد و در غیر اینصورت ای کی پی شو موظف به غیر فعال سازی آن ها می گردد.
۳-ارسال هرگونه پیام هایی که دارای مفاهیم سیاسی، اجتماعی یا مذهبی که جنبه تجاری نداشته باشد و ارسال پیام های مزاحمت آمیز و توهین به ادیان رسمی کشور، آداب، رسوم، قومیت‌ها، لهجه‌ها و گویش‌های مختلف که توسط کاربران به ای کی پی شو گزارش داده شود ای کی پی شو حساب کاربری شخص خاطی را مسدود می نماید.
۴-صفحات مجموعه های فاقد مجوز قانونی برای کسب و کار توسط ای کی پی شو غیر فعال می گردد.
۵-شبکه‌های هرمی و فعالیت‌های غیرقانونی و غیرمجاز اقتصادی مشابه
۶-هرگونه سوءاستفاده از شماره تلفن همراه یا نشانی پست الکترونیکی در قسمت ثبت آگهی پیگرد قانونی دارد و آگهی دهنده مسئول آن تلقی شده و ای کی پی شو در این مورد هیچ گونه مسئولیتی ندارد
۷-درج آگهی میبایست در راستای کسب و کار و مجموعه های دارای کسب و کار باشد در غیر این صورت ای کی پی شو آگهی مورد نظر را غیر فعال می نماید.
۸-آگهی و یا تصاویر محصولات یا خدمات درج شده در قسمت حراجی ها که بیش از یک بار در طول یک روز ثبت شده باشد توسط ای کی پی شو غیر فعال میگردد.
۹-در صورت درج هرگونه پیام نامناسب در زیر تصاویر و یا در قسمت نظر سنجی حساب کاربری توسط ای کی پی شو مسدود می گردد.
۱۰-ایجاد صفحه کاربری برای فروشگاه های اینترنتی در ای کی پی شو ممنوع می باشد.
۱۱-اپلیکیشن ای کی پی هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال بازپرداخت هزینه‌های پرداختی بابت آگهی حذف شده به کاربر ندارد مگر آن که دو طرف معامله تجاری با توافق بین خود ای کی پی شو را به عنوان ضمانت کننده این معامله انتخاب نمایند و درخواست خود را به آدرس پست الکترونیکی info@AKPSHO.COM ارسال نمایند.
۱۲-ای کی پی شو هیچگونه مسئولیتی در قبال فروش و عرضه کالاهایی که ضرر جانی و مالی برای خریدار داشته باشد را ندارد و در صورت گزارش صفحه کاربری مجموعه مورد نظر را مسدود می نماید.
۱۳-درج شماره حساب در متن تصاویر محصولات یا خدمات وقسمت حراجی ها ممنوع می باشد و در صورت مشاهده حساب کاربری توسط ای کی پی شو غیر فعال می گردد
۱۴-درخواست کمک‌های نقدی یا پیش‌پرداخت برای معامله‌های از راه دور
۱۵-خدمات، دفاتر و شرکت‌های مرتبط با لیزینگ به جز نمایندگی‌های مجاز با ارائه مجوز
۱۶-فروش برنامه‌های نرم‌افزاری یا کتاب‌های فاقد مجوز قانونی برای انتشار و سایر موارد ناقض «قانون حمایت حقوق مؤلفان و مصنفان و هنرمندان»
۱۷-برنامه‌ها و روش‌های عبور از فیلترینگ، VPN و خدمات یا کالاهای مربوط به نصب آنتن، راه اندازی ماهواره یا اینترنت ماهواره‌ای
۱۸-توضیحات مربوط به تصاویر و آگهی ها و همچنین اطلاعات صفحه کاربری به زبان فارسی باشد
۱۹-استفاده ابزاری از تصاویر اشخاص در آگهی، درج بی‌مورد عکس صورت اشخاص یا استفاده از عکس کودکان برای معرفی کالا و خدماتی که مخاطب آن کودکان نیستند
۲۰-استفاده از عبارت‌ها یا کلماتی مانند: خریدار، فروش، ویژه، رند، مفت، ارزان، نو، زیر قیمت، استثنائی، گوشی، حراج و موارد مشابه
۲۱-ناقض حریم شخصی افراد
۲۲-مغایرت با قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران و عرف جامعه
۲۳-ای کی پی شو برخی امکانات ارتباطی از قبیل چت را با هدف تسهیل ارتباطات، کاهش مزاحمت‌ها و افزایش معاملات ارائه می‌کند. صحبت‌های کاربران صرفاً باید مربوط به آگهی خاص و در خصوص ارائه و یا دریافت کالا و خدمات مورد اشاره باشد و استفاده از آن بابت مقاصد دیگر از جمله ارتباطات خصوصی مجاز نیست. ای کی پی شو برای ایجاد محیطی ایمن برای معاملات، ضمن ذخیره‌سازی اطلاعات ارتباطی و تحلیل خودکار آنها، بر اساس یافته‌های هوش مصنوعی، پیشنهادات و خدماتی را بر روی ابزارهای ارتباطی خود ارائه می‌کند. لذا لازم به یادآوری است که بر خلاف محیط‌های ارتباطی دیگر که مشمول استانداردهای حریم شخصی است، ارتباطات روی ای کی پی شو صرفاً باید مربوط به معاملات باشد و ای کی پی شو برای ایجاد محیطی ایمن و جلوگیری از سوءاستفاده و مزاحمت، بر روی این ابزارها ممکن است در صورت لزوم، نظارت ماشینی یا انسانی صورت دهد.

AkP در جیب شما !