shop icon svg
امتیاز :
 • آدرس : تهران-جاده ورامین-جاده ریحان آباد-کوچه بلورسازی-پلاک ۳۸ شرکت پوشش چرم پارس
 • درباره ما : زنده یاد قاسم دارابیها، از آغاز دهۀ ٣٠ خورشیدی شروع به فعالیت در زمینۀ فرآوری، سورت و صادرات پوست و رودۀ دامهای سبک نمود. در سال ١٣٧٠ و در ادامۀ این فعالیت ۴٠ ساله ، شرکت پوشش چرم پارس با مسئولیت محدود، با پشتوانۀ تجربی یکی از قدیمی ترین و پیشروترین فعالان این عرصه تاسیس شد. هم اکنون آقایان رضا دارابیها (رییس هیئت مدیره)، محمد دارابیها (مدیر عامل) و حسین دارابیها (نایب رییس هیئت مدیره) ...
  بیشتر
 • درباره ما :

  زنده یاد قاسم دارابیها، از آغاز دهۀ ٣٠ خورشیدی شروع به فعالیت در زمینۀ فرآوری، سورت و صادرات پوست و رودۀ دامهای سبک نمود. در سال ١٣٧٠ و در ادامۀ این فعالیت ۴٠ ساله ، شرکت پوشش چرم پارس با مسئولیت محدود، با پشتوانۀ تجربی یکی از قدیمی ترین و پیشروترین فعالان این عرصه تاسیس شد.

  هم اکنون آقایان رضا دارابیها (رییس هیئت مدیره)، محمد دارابیها (مدیر عامل) و حسین دارابیها (نایب رییس هیئت مدیره) عهده دارمسئولیت این مجموعه هستند.

  از آنجایی که بازارهای هدف محصولات شرکت، کشورهای اتحادیۀ اروپا مانند آلمان، سوییس، فرانسه، ایتالیا و… هستند ، نهایت تلاش دست اندرکاران این مجموعه تهیۀ مواد اولیۀ مورد نیاز از بهترین منابع و فراهم کردن یک محیط کاملا بهداشتی است تا در سایۀ به کارگیری کادر مجرب، نظارت روزانۀ دامپزشک و رعایت استانداردهای سازمان دامپزشکی ایران ، محصول تولیدی با کیفیت بسیار بالایی از نظر کالیبراسیون و سورتینگ به دست مصرف کنندگان برسد.

  بستن
محصولات
تولید و صادرات پوشش طبیعی سوسیس و کالباس

پیشنهاد ای کی پی

عقد قرارداد همکاری در فروش مجموعه هنر ایران زمین با ای کی پی
عقد قرارداد همکاری در فروش مجموعه هنر ایران زمین با ای کی پی
عقد قرارداد مجموعه هنر ایران زمین با ای کی پی در زمینه ی فروش عمده در داخل و همچنین عرضه صنایع دستی به کشورهای خارجی
فروشگاه آنلاین ای کی پی(اولین فروشگاه B to B در جهان)
فروشگاه آنلاین ای کی پی(اولین فروشگاه B to B در جهان)
فروشگاه آنلاین ای کی پی(اولین فروشگاه B to B در جهان) امکان خرید و فروش کلان در حوزه بازار داخلی و خارجی را برای تولیدکنندگان در همه دسته های تولیدی را فراهم کرده است.
شروع همکاری مجموعه ترمه رضایی یزد با مجموعه ای کی پی
شروع همکاری مجموعه ترمه رضایی یزد با مجموعه ای کی پی
شروع همکاری مجموعه ترمه رضایی یزد در زمینه تولید صنایع دستی با مجموعه ای کی پی در حوزه فروش کلان در داخل کشور وصادرات به بازار بین المللی.