shop icon svg
دستمال تنظیف آنتی باکتریال خشک چند منظوره

دستمال تنظیف آنتی باکتریال خشک چند منظوره

شرکت تولید کننده : نرمدیس کالا

خرید کالا
کد کالا : 1088
قیمت درب کارخانه : ۳۸،۶۷۵ تومان
قیمت مصرف کننده : ۵۹،۵۰۰ تومان
حداقل خرید : ۱۰ کارتن(۲۰ عددی)

توضیحات کالا

دستمال تنظیف آنتی باکتریال خشک (چند منظوره) تولیدی است دانش بنیان که برای اولین بار در دنیا توسط تیم تحقیق و توسعه شرکت نرمدیس کالا و با همکاری چند دانشگاه ایرانی طراحی، تولید و به بازار عرضه شده است.

 نانوکلین محصولی است که در آن به کمک یک تکنولوژی منحصر به فرد، نانو ذرات اکسید روی به نوع خاصی از منسوجات بی بافت اضافه شده که حاصل آن تولید انواع دستمال های تنظیف خشک با خاصیت ضد قارچ، ضد باکتری و ضد ویروس می باشد. این دستمال قابلیت چندین بار استفاده پس از شستشو را داشته و می تواند علاوه بر نظافت و گردگیری، سطح مورد نظر را تا ۹۹% ضد عفونی کند.

هر بسته از این محصول شامل ۲۰ برگ دستمال آنتی باکتریال ۳۰ در ۴۰ سانتی متر به شکل رولی در کارتن های ۲۰ عددی می باشد.

نانو ذرات اکسید روی (Zno)

عنصر روی همواره به عنوان یکی از مواد مفید برای بدن انسان شناخته شده است. از خواص نانو اکسید روی می توان به خاصیت قدرتمند ضدمیکروبی آن و نیز قابلیت محافظت و ترمیم پوست در برابر اشعه فرابنفش اشاره کرد.

روش استفاده :

نانو ذرات قفل شده در میان الیاف این دستمال به صورت غیر فعال یا اصطلاحا خواب می باشند که برای فعال و بیدار کردن آنها فقط نیاز به مقداری آب است. به این صورت که با کمی نمناک کردن دستمال یا سطح مورد نظر، خاصیت ضد عفونی کنندگی دستمال فعال شده و ضمن گردگیری و نظافت سطوح، عمل ضدعفونی هم صورت می گیرد .

حمل و استفاده از این محصول بسیار آسان بوده و جایگزین مناسبی برای دستمال های آنتی باکتریال مرطوب می باشد.

طبق آزمایشات انجام شده این دستمال های نانو و همه کاره میتواند بیش از ۹۹% از میکروب ها و عوامل بیماری زا سطوح مورد تماس را ازبین ببرد.

این محصول دارای تاییدیه از آزمایشگاه سازمان غذا و دارو و ستاد ویژه ی توسعه فناوری نانو می باشد.

نتایج تست این دستمال بر روی ویروس کرونا نیز توسط آزمایشگاه سازمان غذا و دارو مورد تایید قرار گرفته است.

شرکت نرمدیس کالا در زمینه تولید محصولات بهداشتی و دستمال های آنتی باکتریال نظیر دستمال تنظیف آنتی باکتریال خشک (حمام) و دستمال تنظیف آنتی باکتریال خشک (خودرو) و … فعالیت دارد.

برچسب ها

دستمال تنظیف آنتی باکتریال خشک چند منظوره
0
0

تجربه خریدتون از این محصول را بنویسید.

ارسال دیدگاه

دیدگاه ها ( 0 دیدگاه )

محصولات مرتبط